Шахраї

Oollggaaa 8 квітня 2022, 11:47
Хочу розповісти про шахраїв Unex bank, а саме про програму допомоги від Unchain Help Card. За умовами програми допомога надається: 1) мамам із новородженими малюками (2022 року народження), 2) сім'ям, в яких є 2 та більше дітей до 16 років. Ця допомога надається, якщо вказаним категорії перебувають у найскладнвших умовах та зареєстровані в регіонах, де проходять інтенсивні бойові дії. Отже, по всім умовам я відповідаю для надання благодійної допомоги: маю 2-х дітей до 16 років, зареєстрована в районі (Харківська) де проходять інтенсивні боцові дії та перебуваю в скрутному матеріальному становищі. Я надіслала всі документи (паспорт з реєстрацією місця проживання, свідоцтва про народження дітей). У відповідь отримала «запит не відповідає умовам благодійної допомоги». І ось що цікаво! На дзввнки банк не відповідає. Після мого коментаря, що Unex banc шахраї, з’явився допис про те, яка класна ця програма допомоги, написана чітко, грамотно, канцелярською мовою, нібито писав її спввробітник банку. Прикро, що під час воєнного часу з' являються шахрах, які наманаються отримати персональні дані. Тепер чекаю, в якому банку на моє ім' я буде видано кредит. Щось підказує мені, що це буде Unex bank.

Gorfwife
Gorfwife
12 квітня 2022, 12:55
Всем привет! Это не мошенники, не переживайте. Программа Unchain Help Card, от Unex Bank действительно работает и я очень им благодарна. Я мама из Киева, с двумя детками 6 и 9 лет. Отправила заявку на помощь в конце марта. Очень долго не было отзыва от банка, скорее всего из-за огромного количества заявок (я так думаю). Но в конце прошлой недели мне неожиданно таки отзвонились, в течении часа оформили карточку и тут же пришло первое начисление. Связь с банком действительно бывает с перебоями, был один день когда я не могла зарегистрироваться, мне на сайте отвечали, что мой номер не существует, но на следующий день это исправили (видно просто возникла ошибка, сейчас такое время и такие нагрузки на финансовые инфраструктуры, что в принципе это нормально). Поэтому не нервничайте, никаких кредитов на вас не оформят, возможно программа исчерпала свои ресурсы или ещё какие-то нюансы есть.
finansist7
finansist7
10 червня 2022, 8:05
Ага, и аккаунт ваш «случайно» был создан в день написания этого комментария :)

Курс валют в Юнекс Банку

Курс валют в Юнекс Банку