Жахливий банк з некомпетентними працівниками та неякісним додатком

Aenoflux 21 грудня 2023, 16:00
16 грудня 2023 року я намагався зробити інтернет оплату за допомогою власної картки Укргазбанк. Сума була більшою, ніж ліміт інтернет-оплат на сайті, тож операція не пройшла. Після цього я збільшив ліміт, але банк знову відхилив оплату. Я зробив ще декілька спроб, після чого з’ясувалося, що мою картку заблокував моніторинг. Наступного дня я зателефонував на гарячу лінію, щоб підтвердити, що операцію виконував я. Оператор запитав мене про слово-пароль. Я назвав слово-пароль (використовую однакове слово для всіх банків), але через некваліфіковану роботу консультанта, який заповнював договір при відкритті рахунку, або в написанні слова було допущено помилку, або ж його взагалі не записали, у договорі слово-пароль так само було відсутнє. Після цього оператор поставив мені безліч питань щодо моїх персональних даних. Відповівши на всі питання, я дізнався, що весь цей діалог був марною тратою часу, оскільки для розблокування картки мені тепер треба встановити слово-пароль через процедуру відеоверифікації. Того ж дня я зробив заявку на сайті. Підтримка відповіла наступного дня, мене зобов’язали заповнити широкий перелік різних документів та підписати всі Дія.Підписом, які я вже заповнював їх, коли відкривав рахунок. Я вважаю, що банк міг втратити мої документи, інакше я не розумію, навіщо банк вимагає від мене їх повторного заповнення. До того ж деякі питання повторювалися з анкети в анкету, що марнує мій час. Врешті-решт я заповнив усі документи, які мені надіслали, але щодня з’являються нові запити з боку банку щодо додаткових документів, які ще необхідно відправити. Я не розумію, чому одразу не перерахувати всі необхідні документи та швидше вирішити питання, де компетентність банку, якщо співробітники не можуть з першої спроби заповнити всю інформацію про клієнта та не загубити її. Мабуть, компетенції вистачає лише на відмивання коштів чи на розкрадання державного майна (як наприклад, справа колишнього голови НБУ Кирила Шевченка та колишніх екстопів). Необхідно, щоб НБУ частіше звертав свою увагу на те, що відбувається в даному банку.

Курс валют в Укргазбанку

Курс валют в Укргазбанку

Головна / Банки України 🏦 / Укргазбанк 💰 / Відгуки про Укргазбанку 📝 / Жахливий банк з некомпетентними працівниками та неякісним додатком