Не повертають гроші, які не видав банкомат

Дмитро Мельник 1 вересня 2023, 19:27
13.07.2023 намагався зняти 10000 грн з банкомату Укргазбанка на вул. Квітки Цісик у Пущі, банкомат гроші не видав, і з нього виповз чек з розводами чорнил, на якому нічого не видно. Протягом 5 хвилин залишив заявку по телефону в контакт-центрі, заявка прийнята в роботу, орієнтовний термін виконання — від 5 до 45 днів, це було озвучено під час приймання заявки, і співробітник банку сказав що як тільки все розслідують і вирішать, одразу ж мені зателефонують. Зараз вже 50й день, на до 46го дня ніхто мені не телефонував, тому довелось самому. Під час дзвінка співробітник сказав що «уточнить інформацію» і через кілька хвилин передзвонить. Передзвонив через кілька годин, і сказав що наразі «заявка в роботі», на моє зауваження що вже більше 45 днів вона «в роботі», відповів що ніякої додаткової інформації надати не може, я повинен чекати. Станом на зараз — вже 50й день, відповідають те ж саме «заявка в роботі, очікуйте, з вами звʼяжуться». Скільки «очікувати» ніхто інформації надати не може, наче кол-центр на Землі, а офіс на Марсі, весь час слухаю «контакт-центр такою інформацією не володіє! Це така от повага і обслуговування клієнтів банку??? Чому не можна нормально вирішувати питання, щоб клієнти були задоволені і залишали гарні відгуки, а не витрачали свої нерви і шукали куди поскаржитись???

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Головна / Банки України 🏦 / Укргазбанк 💰 / Відгуки про Укргазбанку 📝 / Не повертають гроші, які не видав банкомат