Жахливий банк

tata5154713 24 липня 2023, 14:31
Оформила карту цього банку і відразу ж розпочалися проблеми… На карту прийшли гроші, які я хотіла зняти, але банкомат гроші не видав, хоча з рахунку вони були списані. Зателефонувала на гарячу лінію, яка взагалі нічого ніколи не знає і зробити не може. На наступний день звернулася до банк і написала заяву. На питання :« Коли мені повернуть гроші?» — відповідь: «Ми не знаємо… Після інкасації… Може, місяць…». Запитую коли ж буде інкасація — також не знають. Це були єдині мої кошти, я залишилася зовсім без засобів існування! Як я можу чекати місяць? Це ж не з моєї провини сталося! Довелося йти на нічний підробіток, що б хоч на хліб було, бо в мене на руках стара матір. За підробіток скинули на карту 500 грн (через 2 дні після описаної ситуації). Я пішла до банкомату — банкомат зажував карту, кошти зняти не змогла. Це було в неділю, тому звернутися до відділення банку, як порадили на гарячій лінії також не змогла. Якщо з цим банкоматом постійні проблеми, їх же необхідно вирішувати??? Я просто в розпачі зараз… не знаю що мені робити і куди звернутися.

Курс валют в Укргазбанку

Курс валют в Укргазбанку