Під час війни Укргазбанк наживається на людях на відсотках

Natikk23 14 червня 2023, 19:39
Відділення за адресою: Київ, вул. Б. Хмельницького, 16-22
Доброго дня, я хочу залишити скаргу на Укргазбанк.

09 березня 2021 року, я взяла в даному банку іпотеку, кредитний договір № 0075/03/2021/0390 під 9.9 відсотків річних фіксована ставка на період 09.03.202−08.03.2023, в період з 09.03.2023 по 08.03.2041 ставка вже становить 12.99 відсотків і є також фіксованою. Вартість квартири на момент купівля становила 1 091 000 грн., іпотеку взяла на суму 761 000 грн.

Мені дали графік оплати, я старалася платити трішечки більше і все як було нормально. Потім настала війна, спочатку банки типу не нараховували відсотки, я кошти всерівно платила і вони гасилися в тілі кредиту. Але перед новим роком в кабінеті я побачила суму більшу чим зазвичай, я звернулася до банку, мені сказали, що ви розумієте війна не війна, а відсотки ніхто не скасовував, то все було перенесено і тепер за перші місяці війни, коли відсотки не були сплачені, мусите їх оплатити. Я вже змирилася з тим і оплатила. Потім коли пройшло два роки я внесла трішки більшу суму, щоб меншу страховку платити. І коли прийшов час оплати страховки, бачу сума більша чим потрібно, я знову звернулася до Укргазбанку з запитанням, а від якої суми це Ви взяли страховку, на що отримала відповідь, що «банк в кінці 2022 року змінив оцінку на 1 581 513.60 грн., змінив робот. Я запитала, як це так, то мене ж мали попередити, чи хоча б до відома поставити, що у ризиків процедура, вартість змінюється і будьте готові платити більше… Але ні в мене документів і листа від цих сами ризиків досі немає. Хоча я його хотіла б бачити. Так як почалася війна і я втратила роботу, хоча офіційно одинока мати, я не змогла перший час отримати допомогу від держави, так як банк не дозволяє мені прописатися і не дай Бог що трапиться з квартирою, по ходу я від держави нічого не зможу отримати, бо не прописана і банк мовчить і прописатисч не дозволяє, хоча я все плачу вчасно. І вишенька на торті, я плачу суму, а тіло не зменшується, коли я звернулася до банку, мені сказали, ви ж заплатили трохи більше і тіло погасили аж до березня 2027 року, тому ми списуємо лише відсотки 6000 грн… вихидить суму збільшили, відсотки списують, але в договорі нічого за це не сказано. А навпаки написано є право дострокового погашення, і не написано, що якщо погасите тіло всерівно платити мусите відсотки… Як на мене це вже просто перебір… страховка нічого не гарантує, суму іпотеки без мене міняють, списують шалені відсотки і прописатися навіть заікнутися не можна… В країні війна, але бакни мене цим вже просто добили. Хочу офіційно залишити скаргу і від банку вимагаю письмових пояснень на всі мої питання:

1. На якій підставі змінена сума, ким, коли і чому я не в курсі. Я хочу офіційний документ?

2. Я маю право прописатися під час війни і мати нормальну можливість на допомогу, у випадку поганої ситуації, а не відмовчування.

3. Яким пунктом прописано, і чому мені не повідомлено, що тепер я гашу лише відсотки, а не тіло? З якої суми я оплачую відсотки? якщо я достроково оплачую кредит в договорі не вказано, що я тоді ще й погашаю відсотки, коли закрию тіло і так переплата в два рази, а тут ще деруть і деруть, під час війни… правильно тіло і відсотки на нього. Я хочу мати повну і правдиву інформацію про вартість і сплачені відсотки по кожному місяцю свого кредиту… Банку просто перестала довіпяти і знаю, що банки не мають права приховувати інформацію про кредити, а тут гасиш достроково і нічого не змінюється…

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Головна / Банки України 🏦 / Укргазбанк 💰 / Відгуки про Укргазбанку 📝 / Під час війни Укргазбанк наживається на людях на відсотках