Проблема з поверненням депозиту

BankoCabanko 25 травня 2023, 12:56
Автопролонгація спрацювала.

Причому я знаю про цю штуку і відміняла її відразу після оформлення у лютому. Але і раніше стикалася з тим, що потрібно перевіряти депозит ближче до дати зняття, бо автоподовження знову активується.

Але 24.05. закінчення і відразу подовження. Бачу смс про повернення немає. Пробую зайти у застосунок — не входить. Поки відновлювала вхідні данні, пройшло пів дня. Підтримка включає мороз і каже приходьте у серпні.

Попросив ініціювати дострокове розірвання у підтримці, бо це треш коли навіть одного дня не дають щоб забрати депозит, навіть приват і інші банки дає на це 4 дні.

Знімаю депозит, закриваю рахунки і більше з Укргазбанком не співпрацюю.

Коротше — Укргазбанк хитрозроблений.

Lolik1837
Lolik1837
25 травня 2023, 13:04
А зачем вам какие то сроки для того, что бы забрать депозит? Какие то 4 дня непонятные. А не проще в «настройках» сделать, что бы депозит автоматом переходил на вашу карту? И потом забирайте или переводите свои деньги с карты когда вам вздумается, а не в какой то непонятный период в 4 дня
25 травня 2023, 13:11
Я відміняла автопролонгацію. Але це вже запросила как альтернативу, бо мені «предложили расследование». Мені потрібна послуга, а не витрачення мого часу. У кожного з банків є свої фічі, наприклад приват не дає відміняти автопролонгацію раніше ніж за 30 днів до завершення. Але у Укргазбанку застосунок саме баганий. Викиди з застосунку схожі на аналогічну проблему у нової пошти, кілька днів тому.
Strangers
Strangers
28 травня 2023, 21:38
У меня такая же ситуация.
Менеджер банка настоящая *** клюква…
Вместо того что бы помочь в решении вопроса включила мороз..
Укргазбанк выходит в категорию наигирших по работе с клиентами.
Ни в одном банке такого равнодушия и цинизма нет.
Возможно деятельность проходимца Шевченко повлияла на работу банковского сектора и они решили деньги клиентов превращать в газ…
26 червня 2023, 12:21
Укргазбанк — ваші наступні дії пробили ще більше днище! Ви виносити в публічний простір конфіденційну інформацію про клієньа на публікацію якої я вам дозвіл не надавала. Ситуація не вирішена, а ви рапортуєте, що вирішили, хоча я зовсім і не просила вирішувати і такої саме цілі не ставила, а лише розповіла іншим користувачам про недоліки у вашій роботі. До проблем додалося ще й то, що з конфіденційністю зовсім ніяк у вашому банку. Я так розумію, це такий спосіб, щоб клієнти не писали реальні відгуки про вашу роботу?)

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні