Жахливо

Mykytaorlov 17 жовтня 2023, 8:37
Дуже шкода, що не має оцінки -1, бо то саме та, на яку заслуговує відділення по вул. Вокзальна в м. Кропивницький

Я не буду казати, про те, що на весь Кропивницький лише 5 банкоматів.
Принесла мене нелегка до відділення: зайшов як в якійсь генделик скрізь брудно, запах у відділенні ніби каналізаціє б'є фонтаном десь прям в підлогу, але то ще не все…

У відділенні була черга з 6 людей, Карл! І вгадайте скільки дівчат для обслуговування? Правильно — 1! Через 50 хвилин очікування, мене то й вже прийняли.
Обслуговування, ніби я до тітки безоплатно приїхав жити: ні здрастє, ні досвіданія!
Хотів дізнатися по депозитам інфо, але яко то кажуть СВІДЄТЄЛЬ ПУТАВСЯ В ПОКАЗАНІЯХ. 4 рази після моїх запитань змінювалась інфо і відсотки. Коротше понятно, шо нехіба непонятно.
В кінці цієї шиииикарної консультації — мені видали проспект з інфо по депозитам, правда з відбитками ЖИРНИХ ПАЛЬЦІВ! НІБИ ПИРІЖОК ЗАГОРНУЛИ В НЬОГО!
Це просто жесть!!! Не знаю куди дивиться керівник цього банку — але то реальна ср*ка, а не відділення, яке до речі ОДНЕ НА ВСЕ МІСТО!

КЕРІВНИЦТВО, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ВІДДІЛЕНЯ У КРОПИВНИЦЬКОМУ!!!
Мінфін
Відповідь адміністратора
20 жовтня 2023, 15:56
Відгук не зарахований (на 20.10.2023).

Курс валют в Укрексімбанку

Курс валют в Укрексімбанку