Оформлення депозиту

Roman111111111 28 квітня 2023, 16:13
Є клієнтом Банку з 2019 року. Серед державних банків пропонують найкращі умови по вкладах у валюті. Помітний розвиток. Нарешті можливо оформлювати вклад у мобільному додатку і не має необхідності приходити до відділення. Оформлення швидке. Договір надійшов на пошту. Зауважень не має.

Pumbovik
Pumbovik
28 квітня 2023, 20:11
Та конечно, сходите в центральное отделение полюбуйтесь на матричные принтеры. Убогое приложение, еще написанное лет 10 назад. Тарифы из худших, комиссия на комисии, поддержки в мессенджерах нет, только топать в отделение. Банк вообще труп, жутко убыточный и живущий за счет непрерывного вливания бюджета в него. Если б не был «государственным» его б уже давно ликвидировали. В центральном отделении большинству клиентов на вид за 50.
Roman111111111
Roman111111111
2 травня 2023, 11:08
В центральному відділенні не був. Можливо ви і праві. Для мене головною послугою в банку є депозити. І довгий час було незручно розміщувати у відділенні. Тому поява нехай і не самої сучасної можливості (візуально) оформлювати вклади для мене є розвитком. Врешті решт мені не потрібно тепер ходити до відділення оформлювати вклади, в тому числі дивитися на матричні принтери:-) Щодо тарифів, то я не можу тут апелювати вам, адже не було потреби їх досконало вивчати. На послуги пов"язані з оформленням депозиту, як для мене звичайні тарифи, як і у інших банків. Враховуючи те, що я розміщую депозити, то звісно я цікавлюся показниками банку, а також деякими причинами їх стану. З одного боку ви праві, що банк використовує «вливания бюджета», але ж ви ж так само знаєте, що основна частина коштів банку іде на реалізацію державних програм та потреб, реалізація яких згодом приносить користь державі в цілому, але в окремих випадках може приводити до негативних результатів саме для банку.

Курс валют в Укрексімбанку

Курс валют в Укрексімбанку