Відкриття карткового рахунку

Names 5 жовтня 2022, 17:20
Відділення за адресою: Львів, пл. Міцкевича, 4
Мені знадобився звичайний поточний картковий рахунок. У відділенні Укрексимбаку м.Львів, пл.Міцкевича, 4, мені відмовили у відкритті рахунку, у зв’язку з тим, що я не хочу надавати інформацію щодо своєї нерухомості. Мої зауваження, що для ідентифікації клієнта мені потрібно надати паспорт та ідентифікаційний код і працівники банку банку перевищують свої повноваження вимагаючи особисту інформацію, яка не стосується денної операції, вони не брали до уваги, не зверталися за роз’ясненнями ні до юридичного відділу банку, ні до НБУ, лише наполягали на своєму нічим конкретним не обрунтовуючи свої вимоги.
При зверненні в три інших банки, після цього інциденту, уточнюючи чи потрібно надавати додаткову інформацію окрім паспортних денний і ідентифікаційного коду мені у всіх трьох банках відповіли що паспорту і коду достатньо. В одному з цих банків, де умови користування мене влаштовували, було відкрито рахунок і при опитуванні додатково лише запитали у шлюбі я чи ні без подробиць.
З усього цого можна зробити висновок, що Укрексим банк грубо порушує права своїх клієнтів.

Курс валют в Укрексімбанку

Курс валют в Укрексімбанку