Кешбек це круто коли він працює

Алексей З 12 березня 2024, 11:38
Якось богато пропозицій від цього банку по кешбеку. У найпопулярніших категоріях можно обрати тільки 2. А різні квіти, ліки безлічь і можно обирати без обмежень. Якось вибрав в одному магазині, кешбек не спрацював. Написав у підтримку. Відповіли, що мій запит у відповідньому відділі, очікуйте. Ну думаю добре, бувають помилки в системі. Сьогодні замовив знов у іншій компанії і знов кешбек не спрацював. Знов звернувся у підтримку. Альо «шановні» ви взагалі тестуєте систему перед тим як пропонувати рекламу? Я доходжу висновку, що розрахунок їде на те, що це не має ніякої відповідальності з сторони банку. Горяча лінія приймає такі запити без проблем. Але їх робота на цьому і закінчується. Ні кешбеку ні грошей не повернути, просто купив товар як і завжди. Розрахунок на те, що людина не буде втрачати дорогоцінний час на відслідковування вирішення питання? Схоже на т. е. Тому всі ваші запрапоновані компанії як для отримання кешбеку можуть не працювати. Як це перевіряти перед купівлею і як повертати гроші автоматично якщо кешбек не спрацьовує немає ніде інформації. Це навмисно? Добре що є такі сайти Мінфін і можно сповістити про це інших клієнтів

innapcholko
innapcholko
12 березня 2024, 12:50
У спотрбанка проблемы вообще-то…

Головна / Банки України 🏦 / sportbank 💰 / Відгуки про sportbank 📝 / Кешбек це круто коли він працює