Шахрайські дії по збільшенню відсотка.

Dmytro1234 27 лютого 2024, 16:54
По прихованим умовам за кредитом готівкою.

Незважаючи на кабальні ставки до 0.81% В ДЕНЬ, банк дозволяє платежі по кредитам лише в срок щомісячного платежу, тобто ви не зможете погасити половину й не платити відсотки.

В договорі є умова, про дострокове часткове погашення. Але угадайте, що? Її не виконують, там є термін 6 днів з моменту написання заяви, зразок заяви і куди надсилати банк не надає, просто брешуть.

По спілкуванні з підтримкою.
Відповідають швидко, але брешуть. Наприклад, мені сказали, що кошти підуть в тіло кредиту за три дні, а потім після звернення через три дні сказали, що можна гасити лише в щомісячний платіж. Незважаючи на пункт в договорі про дострокове погашення.

Не витрачайте час на підтримку, пишіть звернення до НБУ, щоб в подальшому банк залишили без ліцензії. Умови ГІРШІ НІЖ ЗА МФО.

27 лютого 2024, 17:11
«Це все при кабальних до 0.81% в день. Краще беріть в мікрокредитній організації зі скидкою, якщо більше ніде не дають»

А «на хиба» вы брали под такие кабальные условия ?
Кто вам теперь доктор?
Это получается почти 25% в месяц. А тяжело в любом банке открыть кредитный лимит и взять под 3−6% в месяц? Или с математикой не дружите? Так кто вам тогда виноват?
27 лютого 2024, 17:30
Не здивуюсь, якщо працівник банку.
Пост в інформативних цілях, краще в МФО ніж в Спортбанку. Саме через математику, наскільки все кабально з прихованими умовами.
27 лютого 2024, 17:37
«Не здивуюсь, якщо працівник банку.»

Не удивлюсь если вы работник МФО.

Это ж явно не семи пядей во лбу , если взял деньги под 25% месячных в Спорте, да еще и МФО рекламировать в противовес этому
27 лютого 2024, 20:58
Аби я щось рекламував, я б назву вказав. У спортбанку гірше ніж в МФО, враховуючи приховані умови. Ви можете внести на спорт 90% суми і вам все одно нарахують без урахування цього платежу. Такого навіть в МФО немає. Краще, звичайно, ігнорувати такі установи навіть в найгірших випадках. Особливо спортбанк.
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
27 лютого 2024, 22:02
В мфо под 400% годовых и от1 до 3% в сутки
28 лютого 2024, 5:13
«Аби я щось рекламував, я б назву вказав. У спортбанку гірше ніж в МФО, враховуючи приховані умови»

Автор, вы так и не объяснили — зачем было брать какой то там займ у Спортбанка под 25% в месяц, если можно было у ЭТОГО Ж Е Спортбанка взять деньги со своего же кредитного лимита под 6% месячных?
28 лютого 2024, 7:43
Працівник спортбанку, гуляй (захищав банк в інших постах). По кредитці вони нараховують відсотки щодня по ставці 0.22(тобто за місяць там ще капіталізація відсоток на відсоток), у них в принципі немає продуктів зі ставкою 6%.
28 лютого 2024, 16:09
0.22% в день. 30 дней, итого 6,6%. в месяц Пусть даже каким то образом 8%. Так на хиба вы брали под 25 в месяц? Вы можете вразумительно объяснить,?
28 лютого 2024, 16:12
Перечитай пост там названий відсоток під який вони видають, ніде не вказано, що я брав під цей відсоток.
28 лютого 2024, 16:16
Я читал в своем приложение Спортбанка об условиях этого займа. Надо быть полным тормозом, что бы не понять , что этот займ обойдется в разы дороже , чем просто даже воспользоваться кредитным лимитом от этого же банка

Головна / Банки України 🏦 / sportbank 💰 / Відгуки про sportbank 📝 / Шахрайські дії по збільшенню відсотка.