Скотиняки

Rich12345 14 лютого 2024, 18:36
Заблокували на карті 1001 грн, до цього було 3 транзакції по 3+к і все =))))). Зараз написали на них у НБУ, вже просто була справа, бігали потім вибачалися переді мною. В даний момент принципово розриватиму банк через суд, поки не закриємо йому ліцензію!!! До речі, сума копійки, тому є час купа вермені. Саме заплатимо за судовий збір ці 1к. Тут 2 варіанти або штраф 1млн. гривень банку або мінус ліцензія та в Таскомбанку в тому числі. А зараз коли в нас будуть супер події у владі, як же буде смачно все це дивитися)))) Сюди написала для того, щоб люди читали і розуміли що з себе воно представляє.

14 лютого 2024, 19:54
Максимум чего вы добьетесь — моральный ущерб и компенсацию за адвоката, а судиться с банком вы будете очень долго, года 2, пока до верховного суда не дойдет дело. Там юристы на зарплате сидят. Судя сколько подобных мусорок расплодилось — бвр, спортбанк, изибанк, манобанк и ряд оффлайновых банков нбу плевать на них, и тас лицензии не лишат тк это очень крупный системный банк.
ссылку на дело дадите
14 лютого 2024, 22:34
Я и моя команда знаем что делаем, поверьте, задача очень простая — это проблемы банку, а НБУ знает что им делать. Это не первый и не последний случай, систему нужно чистить, чем мы и занимаемся
shevchouk
shevchouk
14 лютого 2024, 23:32
Бажаю успіху! Але будьмо реалістами)
15 лютого 2024, 8:50
Dyvotech, Київ, вул Івана Федорова, 16 можете выезжать к вашему спортбанку разбираться
15 лютого 2024, 9:15
Мы не физически боремся, а юридически, палить его никто не собирается =))))
22 лютого 2024, 16:18
Так якщо так не влаштовував банк ще після першого інциденту, то навіщо ним користуватися і рвати зараз волосся на дупі «арррррррря закрию за 1001 грн!!!»?
Strelok123
Strelok123
16 квітня 2024, 17:51
Прошло два месяца, почему не делитесь успехами?)))
Василь Каськів
Василь Каськів
14 лютого 2024, 21:04
Оце насмішив!
Yjinia
Yjinia
24 лютого 2024, 4:21
В мене 23.12.2023 заблокували карту для проведення фінансової перевірки,я одразу надала усі документи які в мене запросили, вже два місяці ніяких змін.Я не проводжу по картці якісь обороти,суми в місяць не більше 5 т гривень,а в цілому 3−3,5.Також я додала в підтримку документи що в мене 3 діток,двоє з яких мають інвалідності, в березні 2023 вбили чоловіка.Я ніяк не підпадаю під категорію клієнта з"цікавими операціями.На картці сума до 900гр.(але для мене це великі гроші)Що робити в цій ситуації?
16 березня 2024, 0:51
Вы немного не понимаете что происходит. ВЫ на войне, и государство это враг, с врагом не нужно любезничать, его нужно уничтожать !!!
24 лютого 2024, 10:56
Что-то ник мне твой знаком, криптой торгуешь видимо, подробнее у себя в блоге я рассказал как безопасно продать крипту и не попасть на мошенников
16 березня 2024, 0:52
Иди свою крипту впаривай цыганам таким же как ты…
16 березня 2024, 10:36
Зачем впаривать? крипта средство для обмена валют, без финшмонов всяких
KotletaDollarov
KotletaDollarov
19 березня 2024, 17:15
Самые лучшие инвестиции это валютный нал, крипта и золото в слитках. Хранить валюту в банках щас на счетах это большой риск, ваши пару тыщ дол никому не нужны, а вот зарядите 20к дол, вас за ваши деньги вжарит финмон и будете как уж вертеться на горячей сковородке, умоляя отдать свои кровные обратно.
Вот и сейчас прекрасно видно надежность банковской системы, год назад можно было снять $2700 в день, потом $2600, а щас уже докатилось до 2500, чтоб снять свои условные 20К надо больше недели ходить каждый день к господину банкиру за пайкой
19 березня 2024, 18:45
Согласен я стараюсь больше 10−15к грн на банки не закидывать ито эт только для работы…
20 квітня 2024, 13:25
Так от хто закрив Спортбанк