Оюманюють в умовах депозиту

clientOfBank1 12 лютого 2024, 13:17
Оформив депозит з можливістю дострокового розірвання, відсотки менші ніж без такого, оформлення в додатку зроблено таким чином, щоб ввести в оману споживача, що так як є дострокове розірвання відсотки менші і все, а не вказано, що буде перерахунок відсотків під 0,01% в разі дострокового розірвання. Довести співробітники банку не можуть, що це прописано в договорі, оскільки договір в момент оформлення на електронну пошту чи будь яким іншим чином вони не надали. По факту розірвання договору присилають договір, в якому написано, що в разі дострокового розірвання буде перерахунок під 0,01%. На момент оформлення договору наявність чи відсутність цього пункту в договорі перевірити немає можливості. Виходячи з цієї інформації банк вводить в оману своїх клієнтів, не даючи повної достовірної інформації під час оформлення депозиту, максимально інформацію приховує, та обманює клієнтів на відсотках. На пропозицію перерахувати відсотки які були вже нараховані за депозитом відмовили. Написав скаргу до НБУ. Категорично не рекомендую цю «контору» — організацію, яка називає себе банком.

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
12 лютого 2024, 14:29
Это везде так. Только пумб уже *** всю почту своими договорами

Головна / Банки України 🏦 / sportbank 💰 / Відгуки про sportbank 📝 / Оюманюють в умовах депозиту