Не зрозуміле погашення кредиту

Денис Відміцький 5 лютого 2024, 11:59
Доброго дня. Погасив свою кредитну картку в розмірі 10.000грн+нарухування пині, відсотків, але ж то… Перекидую суму з однієї картки іншого банку на карту SPORBANK і пише шось типу транзакція не пройдена. Звернувся в чат-бот, відповіла Вікторія та надала транзитний IBAN рахунок для погашення кредиту. Перекинув, вроді як все добре, але кошти не зайшли на картку. Мене це дуже бентежить. Запитавши знову в чат-бот, Вікторія відповіла «регламент зарахування коштів по номеру рахунку Iban до трьох робочих днів, будь ласка, очікуйте на оновлення інформації.» Наскільки це правда і чи чекати переведення коштів?
Відсотки великі, навіть якшо закривати обовязковим платежем кожен місяць. Минулий тиждень закинув обовязковий платіж, шоби не було відсотків, а в цьому місяці ще більша сума…капець

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
5 лютого 2024, 14:06
От 3−5 банковских дней. Это везде так. Именно по этой причине фопы просят чек (чтобы потом найти оплату). ЖКХ так же от 3 дней.
Arrow186
Arrow186
22 березня 2024, 22:47
Щоб не платити відсотків потрібно не виходити за межі пільгового періоду

Головна / Банки України 🏦 / sportbank 💰 / Відгуки про sportbank 📝 / Не зрозуміле погашення кредиту