подвійна оплата за обслуговування рахунку

ValentynF 30 квітня 2024, 10:51
Відділення за адресою: Запоріжжя, пр-т Соборний, 141
банк, в одному місяці, взяв спочатку оплату як за не активний рахунок цього місяця, а потім взяв оплату вдруге як за активний рахунок цього ж місяця. Тобто в одному місяці рахунок був активним і не активним одночасно
30 квітня 2024, 15:10
Дякуємо за надаті дані в особистих повідомленнях, адже завдяки цьому ми змогли все детально проаналізувати та знайти причини таких списань. Перш за все, комісія була списана правомірно, адже згідно вашого тарифу є комісія за неактивний рахунок. Якщо рахунок неактивний протягом 6-12 місяців, то розмір комісії буде 100 грн. Якщо термін більше ніж 12 місяців, то комісія буде 1000 грн.
Конкретно у вашому випадку, починаючи з 25/10/2023 по 25/03/2024 списувалось по 100 грн. Починаючи з 25/04/2024 було списано 1000 грн. 26 квітня ви робили переказ на рахунок в іншому банку, а це означає що по рахунку відбувся рух коштів і він знову став активним. Через те, що рахунок знову став активним, у вас було списано плату за обслуговування рахунку юр.особи у розмірі 390 грн.

*Андрій

Sense Bank
Sense Bank
30 квітня 2024, 12:32
Вже стукаємо вам в особисті для уточнення деталей
*Андрій
30 квітня 2024, 19:11
Банк щойно сам визнав, що списал в одному місяці комісію за те, що рахунок був одночасно активним і не активним. Хіба таке можливо? Та якщо подивитись на призначення платежу, то побачимо що 1000 грн списано за неактивний рахунок у квітні місяці 2024 року. А як ми знаємо квітень місяц закінчується 30-го числа, а не 25-го числа. В цьому і полягає маніпулювання. Тим більше, в таблиці тарифів за обслуговування, в графі «Термін сплати (списання) та особливості коміссії», за обслуговування рахунку при відсутності руху коштів чітко вказано: «за кожен рахунок щомісяца з 25 числа по останній робочий день звітного місяца». Тобто 1000 грн можна було списати і в останній день звітного місяца. А так виходить, що дата — 26 квітня, коли був виконаний переказ на рахунок в іншому банку, не відноситься до місяца квітень. Це вже за межею розуміння. Нормальний, порядний, чесний банк, я впевнений, повернув би 1000 грн як помилково списану суму, оскільки рахунок став активним та зняв би за обслуговування рахунку у квітні 390 грн.
OkeyDoki
OkeyDoki
3 травня 2024, 23:30
У банка месяц как ты видишь начинается не с 1 апреля по 30 апреля, а с 25 марта по 25 апреля. Соотвественно 26 апреля для банка начался новый месяц который закончиться 25 мая…

Прежде чем пользоваться счетом хоть бы позвонил уточнил как у банка настроен технический календарь по которому он снимает комиссию за неактивный и активный счет…

natashaGra
natashaGra
1 травня 2024, 12:17
Это сделал бы нормальный банк, но когда дело об этом банке начинаешь сомневаться
6 травня 2024, 10:40
Я проводил платежи 31 марта, т. е. уже после 25 числа, и по логике вышенаписавшего банк должен был, эти платежи, учесть в апреле месяце, но в апреле месяце за обслуживание моего счета банк денег не снял, объясняя это тем, что счет в апреле был не активный. Т. е. все-таки платеж осуществленный после 25 числа месяца считается платежом в этом-же месяце. Да, хорошая попытка банка мне объяснить свои «сомнительные» действия.
Остается только удивляться тому, что банк, на полном серьезе, считает, что в одном и том же месяце расчетный счет может быть не активным и активным одновременно. Просто вдумайтесь в суть происходящего. Це дуже кумедно.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / подвійна оплата за обслуговування рахунку