Банк без попереження заблокував рахунки з суттєвою сумою

Milka4 10 лютого 2024, 12:37
Відділення за адресою: Київ, пр-т Голосіївський, 23
Банк без попередження заблокував рахунки з неможлиівстю їх розблокувати. Пояснив це тим, що необхідні були документальні пітверження походження коштів!!! Але це потрібно було говорити до блокування, а не після! Не компетентний банк з некомпетентними працівниками!!! Буду подавати скарги в НБУ або ж до суду! Нікому не рекомендую!
10 лютого 2024, 13:32
Ми повністю розуміємо вас та ваше невдоволення щодо подібного блокування, але банк вирішив припинити ділові відносини згідно ст. 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

Якщо на рахунках в банку залишились кошти, то ви можете звернутись до найближчого відділення банку для їх закриття та отримання залишків. Якщо ж кошти розміщені на депозитах, то отримати їх можна буде лише після закінчення їх терміну дії.

*Андрій

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
10 лютого 2024, 12:54
Мы вам завтра заблокируем счёт, снимайте все деньги, так?
Lolik1837
Lolik1837
10 лютого 2024, 14:38
Поддерживаю . Автор как-то неадекватно рассуждает .

В его понятии, если полиция едет арестовывать преступника, то должна заранее позвонить преступнику и предупредить об этом , что бы у того было время сбежать.

А банк должен заранее позвонить и предупредить о блокировке, что бы блокируемый успел увести все свои деньги со счетов.

bipvel
bipvel
23 лютого 2024, 10:45
При такой блокировке остаток со счета можно снять в кассе банка… И в чем разница?в проценте за снятие наличных, разве что… Так что могли б и предупреждать для удобства клиентов, а не искать себе выгоду
irynacherkasy
irynacherkasy
22 березня 2024, 23:02
В НБУ тільки таких дурбеликів, як ти і шукають))))
Автору пʼять років мабуть

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Банк без попереження заблокував рахунки з суттєвою сумою