СТЕРЕЖІТЬСЯ! Якщо ви клієнт Банку «СЕНС» — ви ПРИРЕЧЕНІ підчас війни.

Володимир Закомірний 8 січня 2024, 16:17
Відділення за адресою: Київ, пр-т Соборності, 1
Війна, форс-мажорні обставини скрізь і повсяк час на території України-неньки. Будь-коли вам можуть знадобитися гроші для термінової евакуації, зміни місця проживання, придбання їжі, одягу, медикаментів — словом, для виживання, позаяк усе ваше майно залишиться під завалами внаслідок рашистського бомбардування.
Тримати гроші вдома — вкрай ризиковано, у банку — значно надійніше. Але БОЖЕ ЗБАВ вас розмістити свої кошти у начеб-то українському, нібито державному банку «СЕНС»! Вам їх не віддадуть раніше, ніж за 5 днів.
Щоб отримати кошти з дебетової картки чи особового рахунку у банку «Сенс», вам доведеться спочатку «вмовити» цифрового диспетера Call-центру з'єднати вас з живим фахівцем (вдасться — ви щасливчик). Людина-фахівець повідомить Вас, що для отримання коштів (готівки) ви повинні замовити (забронювати) їх, після чого ви зможете отримати готівку у касі вибраного відділення лише через 5 днів. Причому ця процедура НЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД СУМИ коштів! Та хоч 50 доларів — приходьте через 5 днів, крапка! Доречі, послуга з переказу коштів в іноземній валюті на рахунок в іншому банку відсутня.
Будь-який комерційний банк — це лихвар. Коли людина розміщує свої кошти у банку, вона кредитує банк, тобто позичає банку гроші, які банк використовує для власного збагачення. Кожен день, навіть кожну ніч (бо ніч в Україні — це день в іншій частині земної кулі, на ринках якої з’являються т.зв. «швидкі» гроші українських банків) гроші працюють, приносячи зиск банку.
Отже, банк «СЕНС», свавільно затримуючи ваші гроші, продовжує використовувати їх для власного збагачення, на вас йому начхати — можете хоч померти.
Дивно, неочікувано, що НБУ дозволяє подібне свавілля і шахрайство. Але, зрештою, НБУ за визначенням піклується про державу, а не про людей.
Банк «СЕНС» продовжує бути проросійським. Банк «СЕНС» допомагає неонацистам російської имперії знищити вас. Тому про власний порятунок ви маєте подбати самостійно. Хочете вижити — оберіть будь-який інший український банк.
8 січня 2024, 21:22
Розуміємо вас, проте дійсно бронювання валюти на такий термін зумовлене попитом та логістикою, так як це в т.ч замовлення готівки, її доставка/підкріплення валюти, рекомендовано бронювати від 2000 грн або еквіваленту в валюті для того, щоб вона гарантовано була в касі, але це не відміняє можливості зняття без попереднього замовлення.

З приводу боту Алли достатньо декілька разів сказати «оператора» для з'єднання, але в нас також є і чат підтримки в застосунку, там також достатньо написати оператора, або після бота(вибір зі списку) вийти на оператора, або пряме з'єднання на відеочат сервісі в тому ж розділі.

Переказати валюту на рахунок в іншому банку ви можете, але дійсно не онлайн, а у відділенні банку шляхом свіфт (з відповідною тарифікацію) та підтверджуючими документами

Сенс банк — був і є українським банком, та від 22.07.2023 являється державним банком у 100% власності Міністерства фінансів України: https://sensebank.ua/akcioneri-ta-vlasniki-istotnoi-ucasti

*Анастасія

SergeyNina
SergeyNina
8 січня 2024, 17:35
Снятие в банкомате без проблем. Но до 5000 за один раз было. Доллары и евро под заказ. Увы, просите нбу обеспечить кассы наличным долларом и евро в норм состоянии
8 січня 2024, 18:09
Нбу плевать на проблемы с валютой, одни отписки
8 січня 2024, 18:20
НБУ отвечает исключительно
за национальную валюту — гривну…

8 січня 2024, 18:01
Придбання їжі, одягу, медикаментів робиться
за безготівковий розрахунок оплатою банківською карткою.
Якщо потрібна готівка — знімайте в банкоматі до 20тис без комісії.

15 січня 2024, 13:09
Нешановна продажна «клавіатура», не пересмикуйте, захищаючи шахрайський банк. Повна цитата виглядає так:
«вам можуть знадобитися гроші для термінової евакуації, зміни місця проживання, придбання їжі, одягу, медикаментів».
І навіть ця фраза не охоплює усіх можливих варіантів, бо мета коментаря — не описати жахи війни і потреби людини, а звернути увагу на свавілля Банку «Сенс».
На відміну від Вас, притомні люди розуміють, у яку халепу часом потрапляють українці підчас війни, і як важливо мати гроші, у тому числі конвертовануіноземну валюту, у власній кишені.
15 січня 2024, 13:42
Вам бы тоже не мешало опираться на реальные факты…

В начале вторжения рашистов эвакуация была БЕСПЛАТНОЙ.
Волонтёры, и тем более военные, эвакуируют гражданских
из зоны боевых действий тоже БЕСПЛАТНО.

Продолжайте придумывать отфонарные сценарии и дальше…
8 січня 2024, 18:02
Это старая политика альфабанка с довоенных времен, выдавать гривну или валюту только через +5 дней, а с новыми правилами, заказываемая сумма должна быть уже на счету. Если очень горят деньги, их можно выбить и раньше чем через 5 дней социальной инженерией
8 січня 2024, 18:13
Гривна без проблем снимается через банкомат — до 20тыс без комиссии.
15 січня 2024, 13:12
Нешановна продажна «клавіатура», не пересмикуйте, захищаючи шахрайський банк. Мова йде про зняття іноземної валюти, а не гривні.
8 січня 2024, 19:05
Долари я знімав без проблем без замовлення, щоправда, невеликі суми — до 1000 USD.
Гривню просто не знімаю — розраховуюсь при необхідності карткою. Або купую валюту онлайн.
8 січня 2024, 19:48
Kingcity

Не всі здатні розраховуватися банківськими картками за, цитую:
«придбання їжі, одягу, медикаментів — словом, для виживання»

Якщо на рахунках тільки безготівкова валюта, то вони краще
помруть з голоду, чим обміняють через додаток $50-$100
на гривню, та знімуть ту гривню без комісії у банкоматі,
або розрахуються гривневою БПК у магазині…

Наші люди звикли доларову готівку нести у ПОВи або
до валютників — інших варіантів для них просто не існує…
8 січня 2024, 20:23

«Не всі здатні розраховуватися банківськими картками за, цитую:
«придбання їжі, одягу, медикаментів — словом, для виживання» —
так, це правда. На жаль.Не можу цього пояснити. Особисто я вже забув коли за ту ж їжу, одяг чи медикаменти розраховувася готівкою.

Що до того куди яку готівку нести — враховуючи нинішню курсову ситуацію, зараз все ж вигідніше занести гривневу готівку у банк і купити валюту онлайн, ніж продавати долари онлайн.
8 січня 2024, 21:09
На сьогодні безготівкову валюту в Сенсі можна
продати банку по курсу 38,20 грн/$,
а готівковий «синій» долар
продати в ПОВах по курсу 39,20 грн/$.
Втрати 1 грн на одному доларі США…

Якщо в кишені пусто, а у банку тільки тисяча баксів
і ні копійки гривень, то можна плюнути на ті сто гривень
та обміняти 100 баксів на 3820 гривень, щоб купити їжу
та ліки і спокійно дочекатись видачі готівкової
валюти через 5 днів від дати замовлення готівки…

А можна, як зробив автор відгуку — зчинити галас
та истерику на рівному місці…
8 січня 2024, 21:24
Не маю що заперечити… Так і є.
15 січня 2024, 13:10
На відміну від Вас, притомні люди розуміють, у яку халепу часом потрапляють українці підчас війни, і як важливо мати гроші, у тому числі конвертовану іноземну валюту, у власній кишені.
15 січня 2024, 13:37
Шановний, Вам пощастило, якщо Ви отак зненацька опинилися перед касою банку і Вам видали гроші.
Насправді, щоб отримати виклик до каси, відвідувач має зареєструватися у електронній черзі, поспілкуватися з фахівцем банку, і на цій стадії отримати (або ні) дозвіл пройти до каси. І якщо відвідувач не замовив (не забронював) кошти, його змусять дотримуватися процедури. Принаймні, так це відбувається у відділенні за адресою пр. Соборності,1, що у м. Києві.
Я намагаюся бути чемним клієнтом, тому дотримуюся правил поведінки, до яких мене привчили самі ж співробітники банківських установ.
Згідно з цими правилами (часто, неписаними, хоч деякі банки вказують ці вимоги безпосередньо у договорі), клієнт має попередити банк завчасно, за кілька днів до завершення строку дії договору про вклад, про свій намір отримати готівкові кошти у касі банку. Такі правила діють і, що важливо, виконуються в усіх лояльних до своїх клієнтів банках України.
У Банку «Сенс» це правило не діє. На телефонний дзвінок з метою замовити кошти завчасно я завжди отримую відповідь, що функція бронювання стає доступною для клієнта не раніше дня завершення дії договору про вклад, а коли я цей день настане, і я її активую, доведеться чекати ще 5+ (бо вихідні не рахуються) днів.
15 січня 2024, 13:50
О том, что в Сенс-банке можно заказывать выдачу наличной валюты
только после окончания валютного депозита — известно не один год.
Когда открывали депозит, вопрос заказа валюты и ожидания её
получения в течении пяти рабочих дней вас не сильно волновал.
А сейчас вдруг прозрели…
Такое бывает всегда, когда клиент предварительно не знакомиться
с правилами предоставления банковских услуг в конкретном
укрбанке, а надеется на всемогущий авось…
В данном случае — не сложилось…
16 січня 2024, 14:02
Якщо Ваш коментар адресований мені, то відповім. Взагалі потреби зненацька з`являтися перед касою банку у мене немає, я підходжу туди спокійно і без «маскування». Я буду говорити за відділення, у якому обслуговуюсь я. Електронна черга там є, але чомусь нею останній час (навіть вже досить давно) нею не користуються.Так, є деякі касові операції, перед здійсненням яких потрібно спершу підійти до менеджера, оформити документ. В іншому випадку — можна просто йти до каси, у порядку живої черги. Ні про які дозволи чи виклики не йдеться. Щодо правил замовлення готівки у Сенсі - можливо, вони не найкращі.Хоча при знятті невеликих сум (порядка кількох сотень доларів чи кількох десятків тисяч гривень) у мене ще проблем не виникало. Щоправда, знімаю готівку вкрай рідко.Але суть не у цьому. Ви погодились з цими правилами, коли відкривали депозит. Якщо Ви їх не читали — ну що ж, тоді це Ваші проблеми. Так що нарікати тут немає на що.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / СТЕРЕЖІТЬСЯ! Якщо ви клієнт Банку «СЕНС» — ви ПРИРЕЧЕНІ підчас війни.