Блокують просто так

kalen129 18 вересня 2023, 8:56
За місяць отримав на картку декілька переказів загальною сумою не більше 30 тис грн. Прилетів блок по ст. 17. Написав, що можу надати квитанції та інформацію по всім надходженням- ігнор у відповідь. Прийшов у відділення закрити рахунок і попросив кошти готівкою- промурижили 2 години і так кошти і не видали. Добре, що там невелика сума була, то перевів на благодійність (сподіваюсь що дійсно перевели, а не залишили собі, адже підписував пустий бланк, де навіть рахунок не вказали, сказали, що потім його напишуть). Загалом не рекомендую користуватись даним банком, оберіть моно, ізі чи навіть, а банк. Там працівники і підтримка у рази краща та лояльніша.
26 вересня 2023, 20:27
Згідно з наданої інформації, та сукупності фактів можливо ви мали на увазі статтю 15.

Рішення про припинення обслуговування клієнта приймає Управління фінансового моніторингу банку з метою виконання вимог Відповідно до частини 1 статті 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом та розповсюдження зброї масового знищення»

В цій ситуації Банк зобов'язаний відмовитися від встановлення (підтримання) ділових відносин/відмовити клієнту у відкритті рахунків (обслуговуванні), у тому числі шляхом розірвання ділових відносин, закриття рахунків/відмовитися від проведення фінансової операції у разі встановлення клієнту неприйнятно високого ризику або ненадання клієнтом необхідних для здійснення належної перевірки клієнта документів чи відомостей

Також бачимо, що кошти дійсно були переказані на благодійність

Анастасія, ваша помічниця

Pumbovik
Pumbovik
18 вересня 2023, 10:54
Счета все-таки надо закрыть потому что этот хитро*опый банк даже с пустых карт начинает списывать в минус за обслуживание пакета. Потом вам позвонят когда будет большой долг или продадут его коллекторам, суд вы проиграете потому что справки о закрытии счетов у вас нет
https://minfin.com.ua/ua/company/sensebank/review/336740/ рекомендую изучить
natashaGra