Шахрайські дії

Сергій Смішко 16 серпня 2023, 10:26
Відділення за адресою: Черкаси, пр-т Перемоги, 29
Оформив у банку карту вигода. Отримав конвертик з нею де написано, що пільговий період використання коштів 62 дні. Вчора було списано з рахунку 15 грн за смс інформування та 100 грн за розрахунково касові операції, хоча з моменту розрахунку кредитними коштами минуло 5 днів. При оформленні в банку договір не був наданий. Інформація про те, що за розрахунки на касах та інші, крім зняття буде списуватися комісія не була надана. Я такого жахливого ставлення до клієнтів ще не бачив. Користуюся кредитками інших банків, але сенс пробив дно.
Sense Bank 16 серпня 2023, 10:41
Дійсно по картці Вигода пільговий період діє до 62 днів, в цей час відсотки на покупки нараховуються під 0,01% річних.
Пільговий період діє саме на торгові операції, переказ коштів з картки на картку чи зняття коштів — це готівкові операції на які відсотки нараховуються саме під 45% річних.
Плата за смс-інформування, як і плата за розрахунково-касове обслуговування (далі РКО) вказана в тарифах картки.
З тарифами ви можете ознайомитись тут: https://sensebank.com.ua/upload/tariff_cc_vygoda.pdf
Смс ви можете змінити самостійно на пуш-повідомлення в застосунку, вони безкоштовні.
Власні кошти ви можете знімати без комісії, за зняття кредитних коштів буде списана комісія 4%мін20грн.
Плата за РКО списується лише в розрахункову дату по картці, і тільки в тому випадку якщо загальна заборгованість по картці більше ніж 19,99грн.
Вся ця інформація зазначена в тарифах, вона не прихована, тому шахрайських дій тут немає.

Ваша фея-помічниця, Оля🧚‍♀️

Сергій Смішко
Сергій Смішко
17 серпня 2023, 23:29
Ще раз для особливо обдарованих фентезійних персонажів. При отриманні карти в банку, консультант чітко пояснила, що 62 дні пільговий період і відсоток тільки на зняття готівки. Ні про які додаткові списання пояснено не було, мало того зі слів консультант це вся інформація яку потрібно знати. Я не маю юридичної освіти, щоб розбиратися у всіх тонкощах фінансового документу, тому консультант забов’язаний надати вичерпну інформацію. В судовій практиці України вже є прецеденти, коли суд скасовує нарахування відсотків та іншого банками, бо клієнтам не донесена повна інформація і не всі мають юридичну освіту. Я користуюсь 10 років послугами Приватбанку і такого цирку ніколи не бачив. Я дуже розчарований вашим відношенням до клієнтів. Не рекомендую нікому мати з вами справи. Наступна скарга в НБУ
Lesyaa22
Lesyaa22
25 жовтня 2023, 22:15
Наступного разу дізнайся скількі людина там працює … може її тількі вчора взяли і вона сама не в курсі за що там списується :-)) чи ти думаєшь що вони там зарплату лопатами гребуть)))

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк