Жесть

30551805 23 травня 2023, 16:22
Відділення за адресою: Київ, пр-т Соборності, 1
Вчера 22,05,2023 в 15:46 с номера +380444988447. На мой телефонный номер позвонили, узнавали о моих действиях на моей зарплатной карте. Когда отказалась отвечать мою карту заблокировали.
1) Почему я должна отчитываться за свои деньги?
2) Я разрешала звонить к себе на мобилочку?
3) Можно убрать мой номер телефона из личного дела?
Сирота Юлия Анатолиевна ул. Пожарского 8а кв. 70
28 травня 2023, 11:25
У всіх банків є своя система протидії шахрайським діям і у випадках підозрілих/не типових операцій згідно цим же правил банк має право обмежити операцію/заблокувати на доуточнення та зв'язуватись з клієнтом для підтвердження цієї операції, при цьому виконуючи дзвінок на фінансовий номер телефону(не питаючи даних по картці окрім підозрілих операцій по ній) — п. 4.3.5. У разі відкриття Рахунків за цим Договором з метою запобігання фінансових збитків Держателя або Банку, припинити дію (анулювати), призупинити дію (заблокувати) Картки/Токену, відмовити в поновленні або Перевипуску Картки на нову без зазначення причин.
Ухвалою Призупинення (блокування) дії Картки є тимчасова неможливість здійснення операцій з використанням Картки внаслідок виникнення обставин, передбачених цим Договором та/або чинним законодавством України.

Додатково напишемо вам в особисті повідомлення, перевіримо деталі всі

/Анастасія

zig4free
zig4free
23 травня 2023, 18:19
Без контактного номера вас обслуживать не будут.

А ведь можно было корректно, не страдать херней, пообщаться со службой безопасности, например предложить самостоятельно позвонить на горячую линию.
Jokets
Jokets
25 травня 2023, 8:29
Ну автору проще вые в разговоре, что бы самой себе проблемы создать) Автору на заметку все эти действия что банк делал прописали в условиях банка, по этому банк вам будет и звонить и писать если что надо проверить
СЕРГЕЙ харьков
СЕРГЕЙ харьков
24 травня 2023, 9:06
Ты скажи своей безопасности банка чтоб они ловили мощенников, а не сливали инфу кому не нужно…

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк