обман банка…акция 80/20 только для своих…убедился я

СЕРГЕЙ харьков 4 лютого 2023, 10:25
Відділення за адресою: Харків, пр-т Науки, 12
я нажал на кнопку и не хотят пропускать как это понимать русский банк ??
Sense Bank 4 лютого 2023, 10:32
Пропозиція 80/20 надається індивідуально, враховується декілька умов, коли банк надає клієнтам цю пропозицію.
Для вас поки що вона не активна ця пропозиція, натомість є можливість оформити реструктуризацію у застосунку. Вже написали вам у приватні повідомлення, щоб допомогти вам оформити її.

/Ярослав

4 лютого 2023, 11:00
Люди этот недобанк …обманывает не раз меня …говорят акция и есть она, а кнопка выбора не работает…
4 лютого 2023, 12:39
Ми досі чекаємо від вас відовіді з приводу цієї кнопки, ми маємо розуміти як виглядає помилка, щоб допомогти її виправити
4 лютого 2023, 11:33
В банке укрнарод не хотят слышать…я им одно говорю, а они мне другое…
4 лютого 2023, 12:18
АТ «СЕНС БАНК»
тел.: 38 044 494 01 01, 0 800 50 20 50
03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 100
Ліцензія НБУ на право надання банківських послуг No 61 від 01.12.2022р.
Сироватка С.В.
30.01.2023р. No4009−17.5-б/б
Шановний Сергію Вікторовичу!
У відповідь на Ваше звернення від 30.01.2023р. повідомляємо наступне.
Законом України «Про банки й банківську діяльність» встановлено, що всі відносини між банком і
клієнтом регулюються законодавством України, актами Національного банку України й договорами,
укладеними між банком і клієнтом.
Тому зауважимо, що всі нарахування по Вашим рахункам/договорам здійснюються у відповідності до
умов підписаних Договорів та згідно з тарифами АТ «СЕНС БАНК», що діяли до початку введення
військового стану.
При цьому зазначимо, що Позичальники А Т «СЕНС БАНК» звільняються від сплати штрафів і пені
за прострочення платежу по договору на період дії в Україні воєнного, надзвичайного стану та у
тридцятиденний строк після його припинення
4 лютого 2023, 12:19
Бо скасування, відповідно до чинного законодавства
України.
Проте жодним нормативно-правовим актом на сьогоднішній день не передбачене скасування
відсотків за користування кредитними коштами.
Настання обставин непереборної сили (форс-мажор) не припиняє дію кредитного договору, не
змінює структуру боргових зобов’язань, порядок нарахування процентів, а отже не може бути підставою
для відмови від виконання зобов’язань за договором та відміни нарахування процентів/комісій за
користування кредитом.
Зміна структури кредитних відносин, нарахування комісій, процентної ставки, інших платежів за
кредитним договором або звільнення від їх сплати відбувається виключно на підставі договірних відносин
між Банком та Клієнтом або за рішенням Банку.
АТ «СЕНС БАНК» не вчиняє дій, що суперечать вимогам діючого законодавства, та жодним чином
не порушує права інших осіб. Надання банківських та інших фінансових послуг здійснюється виключно у
разі зацікавленості та згоди клієнта на їх отримання.
Зі своєї сторони, ми надавали клієнтам тимчасову підтримку, шляхом оформлення кредитних
канікул, у разі, якщо у клієнта відсутня можливість погашати платежі
4 лютого 2023, 12:23
Така довідка є нестандартною, вона буде коштувати 150 гривень, зверніться в авторизований чат і зможете отримати листом таку довідку.
безкоштовно цю інформацію ви можете отримати також в чаті підтримки. МінФін є не авторизованим каналом і тут надати цю інформацію я вам не можу згідно з політикою безпеки банку
4 лютого 2023, 12:24
Не дает мой договор и не дают выписку как считали эти сумму…люди у кого же таже проблема звонят и день и ночь …и требут тупо платит а за что …если все у низ ЗА СЕКРЕЧЕННО
4 лютого 2023, 12:41
Виписку ми можемо надати, але ж у авторизований чат, оскільки ми маємо розуміти що це саме ви нам пишете. Довідку яку ви бажаєте необхідно замовлювати окремо, оскільки вона є нестандартною
4 лютого 2023, 12:27
Правила кредитних канікул під час війни не передбачають скасування відсотків за користування
кредитними коштами. Таке нарахування є правомірним, адже кредитні канікули — це відтермінування
сплати боргу, а не його прощення.
У період дії канікул було розраховано відсотки на залишок суми кредиту у загальній сумі - 2174,76
грн.Далі, дані відсотки у загальній сумі 2174,76 грн. були розподілені пропорційно на всі платежі (тобто
9 періодів) і в результаті, до щомісячного платежу буде додано частину розрахованих відсотків у період
канікул у розмірі 241,64 грн.
Станом на лютий 2022р. заборгованість за сумою кредиту (без врахування розрахованих відсотків)
становила 11650,45 грн.
Станом на 05.02.2023р. заборгованість за кредитним договором No491039*** становить 15372,18 грн.
та складається відповідно до умов договору з:
— прострочена сума кредиту — 4839,21 грн.
— сума кредиту — 6811,24 грн.
— прострочені відсотки — 2331,90 грн.
— поточні відсотки — 423,27 грн.
— несплачені відсотки за період канікул — 966,56 грн
6 лютого 2023, 14:16
Недобанк …откуда такие цифры…пишите нет то и того, а цифры откуда ??? и дговор чего не даете на руки …переделываете аа ??
4 лютого 2023, 12:28
6 МЕС ПРОШУ БАНК ОТКУДА ТАКИЕ суммы формулы и договор не дают …в харькове отд гиршмана и отд на пр ленина 12 …банда одна и та же !!!
4 лютого 2023, 12:28
Они все считают и людней загоняют …знаю людей которым уже за 300000 грн насчитали и он может повеситься за них
4 лютого 2023, 12:47

Пане Сергію, будь ласка, перестаньте спамити повідомленнями. Ми вже неодноразово вам повідомили, чому, як та коли вам були нараховані відсотки по вашому кредитному договору та розписали вам у приватних повідомленнях. Також надали офіційну відповідь, надіславши її на вашу електронну адресу. Частину з того листа ви скопіювали сюди.

Вам неодноразово надавали офіційну відповідь, розписували усі нарахування згідно умов. Ви не сплачуєте кредит з лютого 2022 року, нарахування є підставними, тим паче, вам штрафи та пені не нараховувалися, лише відсотки по кредиту.
4 лютого 2023, 12:52
К сожалению подобные персонажи не желают что-то делать, им лишьбы хаять русский бизнесс в Украине.
6 лютого 2023, 14:12
Тебя еще рруским бизнес не тра…скоро будет …жди
6 лютого 2023, 14:14
Вы на бронепоезде я что отказываюсь…что вы пишите это ложь…я прошу вы видели и ответ дайте, а не звоните и пишите брехню…
4 лютого 2023, 12:51
Sense Bank
Акцией воспользовалься еще в прошлом году в начале войны. С акцией есть не приятный нюанс — нужно самостоятельно подавать декларацию и платить налоги.

Неплохо что-бы банк сделал инструкцию как и какую декларацию заполнить в кабинете налоговой — и куда и как оплатить налоги.

Я как ФОП 3группа уже заполнил свою декларацию, и налоги оплачу скоро. Осталось только с «акционными налогами» разобраться.
6 лютого 2023, 14:10
Не ври …фото видео работник банка ты
4 лютого 2023, 19:16
Так они же не говорят ничего …под дураков конают…я свой договор не могу получить…тк у них там 2 бухгалтерии …издеваются и какую кнопку спрашиваю я им говорю а ни нелобанк и сенс банк мозги мне компонсирует

Курс валют в Сенс Банк

EUR 43.4 44
USD 40 40.5

Курс валют в Сенс Банк

EUR 43.4 44
USD 40 40.5
Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / обман банка…акция 80/20 только для своих…убедился я