Поведінка і вирішення питань щодо військовослужбовців

KarinaCer1998 19 вересня 2022, 20:06
Відділення за адресою: Київ, пр-т Соборності, 1
Доброго дня. Хочу залишити скаргу на АльБанк. Якщо чесно я просто в шоці! Мій хлопець мобілізований. Знаходиться в рядах ЗСУ. В нього є кредит в цьому банку. Так як самостійно він звернутися в банк не зміг, то я сама вирішила віднести справку про мобілізацію і фото військового квитка. Прийшовши у відділення за адресою м. Київ, Соборності 1 то мені сказали що принести такі документи може тільки він особисто, на що я пояснила дівчатам що він ну ніяк не може цього зробити. Врешті решт мені так нічим і не допомогли. Потім я вирішила зайти в інше відділення де мені з радістю допомогли і присвоїли статус Militari. Через деякий час в них знову пішов збій, і знову статусу немає. Оформився новий кредит, і знову з відсотками. Хлопець самостійно подав запит в застосунку Альфа-Банку, де кожного разу писали щось нове, а сьогодні заявили що такі запити 60 днів розглядають. Скажіть це нормально .? Людина хоче платити, але так як є такі привілегії для військовослужбовців, то хоче щоб списали комісію. В інших банках ця процедура займає тиждень, а не 60 днів.
19 вересня 2022, 20:36
Добрий день! Дуже шкода, що сталася така неприємна ситуація, справді соромно, що не змогли допомогти одразу і пояснити :(

Ми розуміємо потребу в даній послузі і тому зробили можливість подати документи онлайн. Відсотки ми списуємо, в т.ч. і вже нараховані, не від дати оброблення запиту, а від дати мобілізації. Тобто це не вплине на ту суму коштів, яку по кредиту загалом потрібно буде сплатити.

Насправді вказуються максимальні терміни, але ми, як правило, справляємося набагато швидше. Будемо вдячні, якщо напишете номер телефона вашого хлопця, ми перевіримо і проконтролюємо щоб на цей раз все точно було добре

Jokets
Jokets
20 вересня 2022, 6:49
Вопрос автору: ваш парень сколько уже на службе? За пол года получая минимум 45к он не смог кредит закрыть? А если он где-то в других скажем так областях то и больше выплаты. Хотите сказать что этого не хватит что бы за пол года закрыть кредит?) Или просто нету желания закрыть кредит и всё
20 вересня 2022, 9:17
Меня тоже достают…если вас убьют мы получим полюбомуальфа страховку которую навязали!!!

полиция в харькове не работает 2 раза писал заявление и по поводу работы нет в харькове даже дворником проверено …центр занятости центральный кидает людей и врет нагло !!! проверено и доказано
20 вересня 2022, 9:21
В этом банке русские работают как вы туда люди умные ходите к ним !!! их нужно закрыть и отправить в рашку до своего хозяина олигарха служат они ему
20 вересня 2022, 9:23
Пусть этих клерков собой возьмет в окоп и узнают как людей обманывать и разводить…вот таки ук мы защищаем !!! пусть идут воевать

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Поведінка і вирішення питань щодо військовослужбовців