Не переводять гроші з рахунку на рахунок, нав'язують комісію

Anna Zinchuk 12 листопада 2020, 11:07
У відділенні на Маяковського, Київ відмовили у відкритті рахунку фіз особи (10 кабінет, для роботи з великими сумами) та переведенні з нього на рахунок юр особи, клієнта банку. Причина — не можемо, ідіть платіть через касу з відсотками. Сума велика.
Звернулись в контакт-центр двічі, обіцяли розібратись і тишина. Абсолютна некомпетентність як у відділенні, так і в контакт-центрі.
Змогли оплатити тільки у третьому відділенні банку, прийшлось просто їздити по місту і шукатм, то що отримувач клієнт цього банку і не було вибору.
Жашливі умови роботи банку, особливо в той час, коли є приклади роботи Моно банку та Приват банку. Ставати клієнтом Альфа банку не рекомендую категорично.
16 листопада 2020, 15:20
Anna Zinchuk, вибачте, будь ласка, за дії співробітників відділення. Ми вжили заходів, щоб таке більше не повторилося.
Зі співробітниками Контакт-Центра робота так само проведена, вибачте, що довелося так довго чекати рішення.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Не переводять гроші з рахунку на рахунок, нав\'язують комісію