Поверніть гроші

Pavlikivsky30 3 серпня 2020, 12:13
Відділення за адресою: Івано-Франківськ, пл. Міцкевича, 8
Я є клієнтом Альфа-Банку вже майже 5 років. До карантину не звертав уваги, як він мене доїть
24 липня я вніс на свою кредитну картку всю суму заборгованості, щоб повернутися у пільговий період і не переплачувати за відсотки. У терміналі Альфа-Банку, де я здійснював платіж, писало що гроші зарахуються в той самий день, інакше я б оплатив через касу. 25 липня у мене розрахункова дата, оскільки це визідний, списання перенеслися на 24, тому мені було так важливо, щоб гроші зарахувалися саме в той день. Вкінці дня не було жодних списань, тому я зрадів, що встиг, зробив все вчасно. Але на ранок 25 липня з мене списали 1000грн, і ось дивина у виписці це списання фігурує 24 липня. Що за шахраї: списують гроші заднім числом, пепеносять дати платежу, в односторонньому порядку змінюють умови договору, обіцяють кредитні канікули, а по факту доять ще більше, взагалі не цінують власних клієнтів. То як зарахувати мені на рахунок в суботу не можна, а як списати — будь ласка?
Вимагаю повернути несправедливо стягнені з мене кошти, хватить мене вже так безсовісно доїти, а ще під час карантину, коли грошей і роботи нема. За що я страховку плачу по безробіттю?
4 серпня 2020, 8:53
Pavlikivsky30, по кредитній картці Максимум Готівка пільговий період не обумовлений тарифами. Списання плати за РКО відбувається за умови, якщо на розрахункову дату є заборгованність.
Термін зарахування коштів на рахунок вказан на сайті банку за посиланням: https://alfabank.ua/pogashenie/atm
Варіанти вирішення питання надіслали в особистих повідомленнях.
Полезный комментарий
zig4free 4 серпня 2020, 8:29
Банк специально для таких как автор рекомендует платить по кредиту за 5 дней до расчетной даты.

Sense Bank
Корисний коментар
commerceua
commerceua
5 серпня 2020, 10:53
Фишка АльфаБанка зачислять в течении нескольких дней, хотя деньги могут отображатся на балансе. По этой причине карту как открыл, и после месяца пришлось закрыть, куча условий за которыми нужно следить.
5 серпня 2020, 11:33
А я пользуюсь - ибо лимит дали большой.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк