Заблокировали счета и не возвращают деньги

Dariia Bondarenko 19 липня 2022, 10:30
Відділення за адресою: Київ, вул. Введенська, 29/58
Первый раз в своей жизни сталкиваюсь с таким беспределом с так называемым банком. Одного дня обнаружила, что моя карта заблокирована с деньгами, на которые я расчитывала, находясь за границей. По телефону сказали ничего сделать не может, нужно ити в отделение. Пришла в отделение, там сотрудник банка из ФинМониторинга сказал, что мои счёт заблокирован, якобы за то, что вы не отвечали на звонки банка и попросил предоставить документы о происхождения средств на 150.000 грн. Предоставила договор займа. После этого потребовали подтвердить средства заемщика. Заёмщик вошёл в ситуацию, предоставил официальный договор купли-продажи авто, который я передала банку. После длительных затяжных проверок банк сказал что договор составлен неправильно, нужна чтоб была расписка и нужно чтобы был свидетель, что деньги были переданы. Нашли свидетеля. Через пару дней приходит ответ, что свидетель не подходит, так как у него не Киевская прописка, а договор составлялся в Киеве. Хорошо, нашли свидетеля с Киевской пропиской. После затягивания результатов проверки, то у них свет отключали в главном отделении, то Финмониторинг просто не успел рассмотреть пришёл ответ, что так как я студентка, банк заботится о том, как я буду возвращать средства, взятые в долг по этому договору займа, поэтому мои деньги останутся у них заблокированы либо найдите поручителя из родственником и предоставьте справку ОПК-7 о зарплате. Что это за цирк происходит? Я уже не знаю, что делать складывается впечатление, что банк просто забрал мои средства и просто тупо тянет время, придумывая каждый раз нелепые задания. Уважаемый Минфин, прошу отреагировать и дать оценку действию банка и сотрудникам Финмониторинга. Справку родственника о зарплате я предоставлю в ближайшее время, но уже нет сил, банк 3 месяца мне не отдаёт мои деньги, придумывая каждый раз новые задания!

19 липня 2022, 12:09
Напишіть заяву на закриття рахунку, Банк повинен повернути всі кошти які є на рахунку та закрити дані рахунки
19 липня 2022, 12:21
Хотіла так зробити. Банк сказав ми можете розірвати з нами договір, але кошти будуть переведені на спеціальний рахунок і будуть заблоковані поки не надам документи про походження коштів. Я надала, вони кажуть, що їх не влаштовує, кошти будуть заморожені. Що далі робити не знаю, ні в одному банку такого не бачила.
9rkowin
9rkowin
19 липня 2022, 12:32
Судячи по відгуку це не банк, а звичайна компанія — аферист. Їх задача була, щоб ви завели їм кошти, тепер вони будуть користуватися ними і під всякими безглуздими приводами затягувати процес, щоб їх не повертати. В них така стратегія, спочатку зробили гарні умови, в них наразі найкращі ставки по депозитам і були найкращі тарифи на міжнародні перекази, люди закинули туди значні суми коштів. Після цього вони різко підняли комісія з 1,5% до 20% на перекази p2p та зняття готівки в касі і почали активно блокувати рахунки. Хто після 9 кругів аду пройшов перевірку фінмоніторінгу, хоча пройти її в край складно, бо просять надати ледве чи не справу від психіатру та ваші аналізи, тому повертають кошти, взяв 20% комісія, бо по-іншому вивести ніяк. Але більшість таку перевірку не пройде, на те й розрахунок. Так діють зазвичай шахраї. Чекаємо на відповідь та реакцію Мінфіну та офіційного представника банку.
19 липня 2022, 13:27
Я вже не знаю, що мені робити. Я сама з Чернігівської області, де були бойові дії, роботу втратила через це. Зараз проживаю в гуртожитку. Мені потрібно терміново розрахуватися за договором позики, а банк вже 3-й місяць не повертає мої кошти… Просто опускаються руки. Навіть не знаю вже до кого звертатись.
19 липня 2022, 14:43
А все ваше спілкування з цим банком тільке усне чи на папері офіційному?. Якщо тільке усне то пишете офіційного листа на ім'я Голови правління з проханням закрити рахунки та перевести залишок ваших кощтів на інший банк (реквізити для перерахування вказати в листі) Також в отримучаха вказуєте не тільки їх, а і НБУ. Відправляєте два примірника цих лістів їм і в Національний Банк рекомендованим листом з повідомленням і чекаєте офіційної відповіді. Вони не мають права утримувати ваші кошти при закритті рахунку
19 липня 2022, 14:49
Спілкування усне-письмове у відділенні на Введенській 29.58 з представником фінмоніторінгу. Подаю документи, пишу заяви, пояснення… На вимогу дати письмову відмову повертати кошти кажуть, що можемо вам довідку зробити, що ваші кошти заморожені і знаходяться зараз на заблокованому рахунку
19 липня 2022, 15:37
Кажу зробіть як я кажу)) по закону вони зобов’язані на протязі 30 днів дати вам письмову відповідь тим паче якщо ви такий же лист відправите і на НБУ
Ole777
Ole777
31 липня 2022, 15:15
Тут потрібно звертатись до суду. Але спочатку, відправляєте письмово вимогу-претензію на імя Голови банку повернути кошти (відправляєте вимогу на пошті банку з описом вкладеного). Чекаєте 30 днів. Якщо не відповідають — звертаєтесь до них з позовом до суду і прикладаєте доказ що ви письмово звертались до банку (копію звернення). У позові посилаєтесь на відповідні статті Цивільного Кодексу, Закону Про банки і банківську діяльність, тощо. Нехай вам якийсь юрист допоможе скласти позов. А також одночасно пишете скаргу на Службу Фінмоніторингу у м. Київ (говорите що банк висуває не передбачені законом зайві вимоги щодо повернення депозиту). і пишите таку ж скаргу в Національний банк України. До речі, представник банку що вам відмовив — це не не фін моніторинг, це лише співробітник їх відділу фінансового контролю. Служба Фінмоніторингу — це державна окрема служба. І останнє, можно одночасно з позовом і скаргами чекати поки банк збанкрутує і Фонд Гарантування виплатить вам кошти, без всяких комісій і питань. Судячи по депозитним ставкам і препонам на виплати до банкрутства банку вже недалеко. Єдине що інфляція може частину депозиту до того зїсти. Просіть банк також інші методи — перевести кошти у валюту, вивести через інші платіжні системи, знову покласти на депозит на три місяці, а тоді спробувати знову зняти вивести тощо.

Курс валют в РВС Банк

USD 39.5 40

Курс валют в РВС Банк

USD 39.5 40
Головна / Банки України 🏦 / РВС Банк 💰 / Відгуки про РВС Банк 📝 / Заблокировали счета и не возвращают деньги