Епопея з Радабанком

Srg Falcon 14 червня 2023, 22:48
Все почалося з того, що волею долі опинився у Львові як ВПО і там відкрив депозит у Рада-банку під непоганий на той час відсоток.
Відкрили мені депозит, але без випуску карти. Зауважу, що я був клієнтом банку в м.Харкові і на момент присутності у Львові вже не користувався їхніми послугами. Але в додаток я довго зайти не міг, ні гаряча лінія, ні фахівці відділення, ні технічні фахівці допомогти не могли. Різні проблеми мене переслідуватимуть при співпраці з цим банком і далі.
Закінчився депозит, так вийшло, що доступу до відділення я не мав і тут побачив рекламу RadaBox — зберігайте ваші кошти з можливою використання в будь-який момент з нарахуванням відсотка, за схожим прикладом сейфа в сенсі-банку. Переклав я свою немалу суму в РадаБокс. Потім я переїхав до Києва і дістався до відділення. Мені кажуть, що для роботи з РадаБоксом необхідна карта, давайте відкриємо, 100 грн достатньо як мінімальна сума. Добре, починаємо відкривати. Я перекинув одну частину з Рада Бокс (близько 60 тис грн) і зайшов глянути в деталі платежу, і тут у мене заворушилося волосся, я побачив 600 грн комісії. Цей РадаБокс при відкритті прив’язався до депозитного рахунку (вкладний рахунок), я не надав цьому значення, як і умовам цього рахунку. А там виходило 1% від суми перекидання з Рада Боксу. Карту мені відкрили, але прив’язати її не міг, оскільки РадаБокс прив’язаний до іншого рахунку. Рахунок цей вважається поточним, в умовах відкриття Рада Боксу, як я вже прочитав, зазначено, що він може працювати з будь-яким поточним. Хоча у відділенні мене переконували, що РадаБокс працює тільки з картковим, у Харківському відділенні мені сказали те саме і ще що після мого звернення РадаБокс не може вже працювати з іншими рахунками, не знаю так це. Мені нічого не було, як переказати кошти і закрити цей злощасний РадаБокс. Проблеми всякого роду попутно були, у них постійна проблема з видимістю рахунків. Я клієнт різних банків, але таке бачу вперше. Доступ до рахунку одного клієнта при мені вони так і не отримали.
На цьому ще не закінчилося. Я виїхав, отримую повідомлення, що умови по карті змінюються (депозит на 100 грн закінчився і кошти перерахували на карту). Через 4 дні після повідомлення мої 100 грн. зникли. Взагалі, вони мали понад 300 грн забрати за умовами обслуговування недіючої картки. Карта під депозит відкривалася у січні, депозит закінчився у квітні, у травні вже забрали комісію.
Ось такий у мене сумний досвід співпраці з банком, єдиний банк з безлічі з яким я отримав стільки проблем і збитків.