Відбив вкрадені гроші

Fighter76 30 квітня 2024, 8:03
Шахраї вкрали гроші з карток. Миттєво звернувся до банку і попросив відмінити шахрайські транзакції. Зробив все згідно алгоритму дій, наданому як банком, так і Нацбанком. Написав дві заяви до банку. Отримав відмову. Заява в кіберполіцію, дві заяви в Нацбанк — також ніякої допомоги. Тоді склав міцну позовну заяву до суду з посиланнями на закони, моральну шкоду і пеню. Самі подзвонили і запропонували мирову угоду, щоб не платити пеню за кожен день неповернення коштів і моральну шкоду. Вірно складена позовна заява дорогого коштує! Як в прямому, так і в переносному сенсі.
ПУМБ
PUMB 30 квітня 2024, 9:31
Вітаємо!

Нам шкода, що сталася дана ситуація. Ми бажаємо розібратися детальніше та все перевірити. Просимо надати в приватні повідомлення Ваше ПІБ та фінансовий номер телефону, аби у нас була можливість ідентифікувати Вас, як клієнта Банку. Після проведення перевірки, ми неодмінно надамо Вам зворотний зв'язок.

30 квітня 2024, 14:00
А може ще й ключи від квартири? Я вже отримав досвід спілкування з вашим банком. Знаю, як ви розберетесь і що відповісте. Скажіть мені, хто є кінцевим бенефіціаром, і я скажу, що це за банк. Ваш банк чомусь не на боці клієнта, а навпаки, сприяє шахраям. Щоб поспілкуватися з оператором, або з гарячою лінією ви по пів години ідентефікуєте, але коли шахраї роблять мульті транзакції, крадуть гроші з декількох карток, то чомусь ніяких ідентифікацій. Ні кодове слово не питаєте, ні дзвінка на підтвердження від банку, як то роблять інші банки. Це у вас така політика? Яка у вас служба безпеки банку? Ніякої. Як ви захищаєте клієнтів? Нав’язуєте платний захист? Як ви боретесь з шахраями? Може ви їх розшукуєте? Судячи по відгукам, одни й ті самі шахраї крадуть гроші з карток клієнтів протягом 7−8 років як мінімум. Ви знайшли їх??? Чи шкода витрати гроші на Айті спеціалістів, щоб вони знайшли ту банду? Краще своїм коштом через суди повернути одному з тисячі ошуканих, бо так дешевше буде, тому що люди не знають як змусити вас працювати по законам, або не мають змоги воювати з вами за своє. Таким ставленням до клієнтів ви собі робите антирекламу.
Валерка Котовский
Валерка Котовский
30 квітня 2024, 17:19
О напомни по какой статье, и какого закона видшкодування? Гражданский, а статья? Банк звонит когда знает что он по закону ничего не сделает и придётся 100% вернуть деньги да ещё и судовой сбор заплатить
1 травня 2024, 9:23
Я знайшов цілу купу законів, а також рішення судів по аналогічним справам, в тому числі і ВС.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ