Безпідставне блокування рахунків!

Pixelman95 19 квітня 2024, 11:54
Відділення за адресою: Рівне, вул. Міцкевича, 32
Завжди вважав ПУМБ одним з найкращих банків, і рекомендував рідним/знайомим.
Активно користувався кредитним лімітом, бо хороші кешбеки на потрібні мені категорії і від магазинів — партнерів.
Ще й у відділенні консультант запропонувала акцію — 5000 грн у розстрочку на 3 місяці без відсотків, одразу ж і оформив.
Але тепер не можу рекомендувати цей банк, точніше ні в якому разі не заводьте сюди власні кошти.
9 квітня зайшов в кабінет — на всіх картках пише «використання обмежено». Зразу написав в чат — сказали дзвонити на гарячу лінію. На гарячій лінії робот каже що витратні операції обмежено в зв’язку з підозрілими діями, зверніться у відділення.
В той же день поїхав у відділення, але нічого добитись не зміг, бо не працювала система.
Консультант вислухала мою проблему, взяла номер телефону і сказала що передзвонить коли запрацює система і їй дадуть відповідь з профільного відділу.
Наступного дня подзвонила і сказала що просять надати пояснення до операції — поповнення карти на 26000 грн.
Це було поповнення в додатку ПУМБ з своєї власної карти іншого банку, про що сказав консультанту.
Вона сказала щоб приїхав у відділення і написав пояснення на листку А4.
У відділенні підказала як написати пояснення — що це було поповнення з власної карти, з власних заощаджень, адже працюю офіційно з 2018 року і можу надати підтверджуючі документи. Консультант сфотографувала це пояснення, скинула «вище» і сказала що я можу йти, набере мене як буде відповідь.
Наступного дня подзвонила і сказала що просять довідку ОК-7, щоб скинув їй на вайбер (це було 12 квітня).
Минув тиждень як скинув довідку, і 10 днів з моменту обмеження — питання досі не вирішене, і немає зворотного зв’язку від банку.
Писав консультанту 16 квітня, відповіла що «як тільки рішення буде, я вас повідомлю».
Прошу представників банку допомогти якнайшвидше вирішити дану ситуацію, адже я навіть комуналку не можу оплатити!
ПУМБ
PUMB 19 квітня 2024, 12:12
Вітаємо!

Шкодуємо, що сталась дана ситуація. Ми бажаємо розібратись детальніше та все перевірити. Після проведення перевірки ми неодмінно надамо Вам вичерпну відповідь.

Uriy Neo
Uriy Neo
19 квітня 2024, 19:21
Забудь и отправь этот банк в черный список. Та же ситуация. Врут и нарушают законы. Принес все доказательства, чеки, ага, конечно, выдумывали на ходу ерунду всякую.
22 квітня 2024, 8:48
Думаю банки уже готовятся к развалу вот и стали делать такую дичь) сейчас введут терминалы по пополнению фиатом напрямую на крипто кошельки и банкам можно сказать адьйос)
А дальше введут виза и мастер карт карты с оплатой криптой в терминалы и всё:) финито ля комедия)
22 квітня 2024, 13:51
Пройшло 3 доби як я написав відгук, і 13 днів з моменту обмеження — досі немає відповіді від банку.
23 квітня 2024, 12:18
Советую почитать https://minfin.com.ua/blogs/valeriicrypto/246035/ перед тем как банки будут врать
25 квітня 2024, 15:02
25 квітня подзвонили з банку і сказали що обмеження зняті, але попросили не поповнювати дебетову карту на великі суми.
25 квітня 2024, 18:14
Попросили :) а закон им для чего) чтоб просить)
до 30к можно за одну операцию покупать любые виртуальные активы:)
Обычные переводы без покупки любых вирт активов до 400к
Стаття 20. Порогові фінансові операції
1. Фінансові операції є пороговими, якщо сума, на яку здійснюється кожна із них, дорівнює чи перевищує 400 тисяч гривень (для суб'єктів господарювання, які проводять лотереї та/або азартні ігри, — 55 тисяч гривень) або дорівнює чи перевищує суму в іноземній валюті, банківських металах, інших активах, еквівалентну за офіційним курсом гривні до іноземних валют і банківських металів 400 тисяч гривень на момент проведення фінансової операції (для суб'єктів господарювання, які проводять лотереї та/або азартні ігри, — 55 тисяч гривень), за наявності однієї або більше таких ознак:

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43
Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Безпідставне блокування рахунків!