Блокування без причини

MaXcvi 16 квітня 2024, 16:41
Я продавав криптовалюту на біржі, так, як вже хотів вивести власні заощадження. Через два дні після мені приходить блокування. Була подібна ситуація у знайомого. Він просто дізнався по якому ордеру прийшла скарга на картку та після надав всі підтвердження, що він нікого не дурив та отримав ці гроші законним шляхом. Його розблокували за два дні. В моїй ситуації інша проблема. Я дізнався суму та дату скарги, знайшов ордер, надав всі докази (такі ж що надавав знайомий) у відділення. А після від мене просять додаткові докази. Я надаю. Питають чому я не поскаржився в підтримку біржі та не писав заяву в кіберполіцію. Біржа в свою чергу не вірить мені, що мій банк заблокований і просить докази від банку, банк не вважає за потребу такі докази надавати, хоча сам наполягає в зверненні в підтримку біржі. Ну це ще ок, але за кіберполіцію. Навіщо мені скаржитись в кіберполіцію, якщо це не допоможе мені вирішити питання з банком швидше, а тільки додасть клопоту зі скаргою. Там залишились мої кошти та рахунки, а банк підозрює мене в тому, що я в зговорі з шахраєм хоча це не логічно, бо ніхто вигоди ніякої з цього не отримає. Шахрай один і я доказав, що це не я. Питання: чому я досі не маю доступу до банку де знаходяться мої гроші та чому я не можу отримати одразу весь перелік потрібних доказів надавши які можу одразу бути розблокованим?
ПУМБ
PUMB 16 квітня 2024, 17:15
Вітаємо!

Нам прикро, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції. Просимо надіслати у приватні повідомлення Ваше ПІБ та фінансовий номер телефону аби у нас була можливість ідентифікувати Вас як клієнта та провести детальну перевірку. Після отримання результатів перевірки ми неодмінно надамо Вам зворотній зв'язок.
Полезный комментарий
PUMB 17 квітня 2024, 11:06
Вітаємо! Задля збереження банківської таємниці, ми надали зворотній зв’язок у приватні повідомлення.

2XL
2XL
16 квітня 2024, 16:45
Не зрозуміло, що за шахрай. На вас хтось пожалівся? Причина блокування кріпта чи чиїсь дії?
16 квітня 2024, 17:04
На мою картку поскаржились. В скарзі вказують, що я шахрай та просять банк повернути кошти. А далі пумб з цим розбирається. Таким чином людина, яка купує в мене криптовалюту отримує і крипту і гроші назад на свою картку, якщо я не докажу, що Я не шахрай.
16 квітня 2024, 19:09
Точно такая же ситуация, только жалоба поступила спустя месяц после ордеров. Какие доказательства я уже только не предоставлял, и скрины и квитанции и видео с аккаунта биржи, и заяву в киберполицию, служба безопасности банка продолжает утверждать что этих доказательств недостаточно, хотя сами не могут сформулировать что именно им нужно предоставить еще. В общей сложности предоставил им уже около 20 скринов и несколько видеозаписей.
16 квітня 2024, 22:54
Успіху в розблокуванні) Сам зараз цим активно займаюсь
22 квітня 2024, 8:52
Привет акер, оплата от 3го лица была? я всегда при оплатах от 3х лиц, требую фото банк карты на листе бумаги рядом чтоб писали число сумму перевода и инициалы получателя, если карта виртуальная то документы отправителя с точно таким же текстом и ни как иначе:) для автора поста можешь зайти в моём блоге почитать как продавать крипту и не попасть на мошенников.
Ждём ввод терминалов на поплнение крипто кошельков через фиат, напрямую чтоб без всяких барыжных банков, которые не знают законы и по беспределу блочат деньги.
К примеру в Чехии, по закону действуют, присылают пуш уведомление, или письмо на почту о том чтобы чел предоставил доки на транзакции и пояснил, НО НЕ БЛОКИРУЮТ ДЕНЬГИ НА СЧЕТУ, в любой момент он может их вывести.
22 квітня 2024, 11:08
Уже увилел что оплата была от 1го лица, ну скорее чел попрощается с банком просто:)
Таких косить надо и сажать ещё)
16 квітня 2024, 17:13
«Я продавав криптовалюту на біржі, так, як вже хотів вивести власні заощадження.»

Дичь какая то. Продавали криптовалюту вы, а «единицу» и претензии вы к банку предъявляете. Это банк с пистолетом у виска заставил вас крипту продавать?

16 квітня 2024, 17:26
Ні, це я обрав цей банк для виводу коштів. Тому що вважаю його надійним та чесним. Але наразі ця ситуація змінює моє враження від служби підтримки. Тому що з наявними доказами мені підкидають ще більше вимог. Пошукайте ще подібні відгуки з такими ситуаціями, думаю це заставить вас подумати.
16 квітня 2024, 17:42
«Ні, це я обрав цей банк для виводу коштів. Тому що вважаю його надійним та чесним.»

Именно потому , что этот банк надежный и честный — вы напрасно выбрали его. В этом банке выполняют указания НБУ и Закон о борьбе с легализацией преступных денег .
Крипта — это сейчас чуть ли не первое чем сейчас пользуется криминал для оборота денег.
Естественно , операции с криптой теперь сразу попадают под финмониторинг. Банки блокируют счета торгашей крипты и проводят финмониторинг.

И чем серьезней банк — тем строже он выполняет приказы НБУ и законы.
Даже если поверить в то, что вы не имеете отношение к мошенникам и криминалу — у вас не было шансов . Вас по любому поставили на финмониторинг за продажу крипты, просто из требований Закона об отмыве преступных денег

Вам надо было для ваших делишек выбирать не крупные и серьезные банки, типа ПУМБа, а какие ни-будь шараги.

Шанс на то , что сойдет с рук было бы больше.
16 квітня 2024, 18:36
Лолік, ви в здравову розумі? Які «дєлішки»? П2П не є протизаконним діянням і кожен громадянин країни має право на користування біржі для купівлі продажу крипто активів. Те що там багато криміналу до мене відношення не має. А диванних експертів я не питав думки. Якщо я пишу, що докази про мою свою чесність як зі сторони криптобіржі так і зі сторони банку надав то значить це є факт. А якби і крутив всілякі «тємки-схємки» то сюди не писав. Включіть мізкі!!! А за фин моніторінг то щоб ви знали підпадають люди які мають оборот близько 400 тис. грн. Я ж не мав і 100 тис на картці обороту. Так як сума через яку мене заблокували менша за 5 тис. грн.
16 квітня 2024, 19:22
Глупости говорите. Если так рассуждать то тогда нужно и олх запретить например.
Там также куча мошенников и скама сейчас, точно также человек может оплатить ваш товар на карту, а потом пожаловаться и потребовать возврат денег через банк.
И какие доказательства вы сможете предоставить в таком случае ? Фото товара с обьявления и чек с новой почты об отправке посылки ? Фото которые могли быть взяты из интернета и посылку в которой мог быть песок ?
С криптой есть хотя бы третья сторона в виде биржи, где видно какую крипту вы продали, кому, когда, переписка в чате ордера, квитанции об оплате и т. д. и эту «крипту» невозможно подделать или сказать что купил не то или не получил то что хотел.
Также и через наличку, проходят в 100 раз больше отмывания, взяток, и всего остального, но ее же не запрещают пока еще нигде.
16 квітня 2024, 18:43
«Які „дєлішки“? П2П не є протизаконним діянням і кожен громадянин країни має право на користування біржі для купівлі продажу крипто активів»

Конечно же имеете на это право. Точно так же как банк имеет право провести финмониторинг при покупке продаже крипто активов.

И вы и банк «имеете право».
Каждый своим правом воспользовался.

Непонятно, чего вы тогда пузыри пускаете и возмущаетесь?
Всё согласно правам.
16 квітня 2024, 19:15
Під фінмоніторинг я не підпадав. У відділенні мені озвучили проблему через яку я був заблокований і я її розписав вище.
16 квітня 2024, 18:48
«А диванних експертів я не питав думки»

Вы заблудились.

Вы зашли в ПУБЛИЧНЫЙ раздел в котором люди дают комментарии и ЛЮБОЙ может дать комментарий, не интересуясь нравится это автору отзыва или нет.
Так, что не указывайте кому и что писать и можно ли вообще писать

Хотите, что бы ваш отзыв не обсуждали и не комментировали — обращайтесь в «личку» к банку. На этом сайте эта возможность реализована.

«А за фин моніторінг то щоб ви знали підпадають люди які мають оборот близько 400 тис. грн. Я ж не мав і 100 тис на картці обороту. Так як сума через яку мене заблокували менша за 5 тис. грн.»

А вот сейчас реально насмешили
16 квітня 2024, 19:15
Дякую за пораду, напишу в лічку банку.
PUMB
PUMB
17 квітня 2024, 11:06
Корисний коментар
Uriy Neo
Uriy Neo
19 квітня 2024, 19:41
Это скорее всего ВРАНЬЁ! Мне также рассказывали сказки о жалобе на перевод на мою карту. Возможно думали что крипта, а это был кэшбек из магазина партнёра алиекспресс всего на 500 грн. Чек предоставил, переписку с магазином всё до лампочки. А вначали инкриминировали мошенничество, а это статья за клевету в уголовном кодексе, также плевали на закон 60 и закон о проверке и требования документов СВЫШЕ 5000 грн!!! Пумб это беспредельщик и нарушитель законов!!! Будьте осторожны!!!

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43