ми зняли з вас відсотки,але не знаємо за що

beniabenin 10 вересня 2023, 8:37
в серпні місяці 2023 отримав повідомлення, що нараховані відсотки за використання кредитної карти за липень в сумі більше ніж 900 грн.(при звернені на ГЛ це підтвердили
АЛЕ
при розборах польотів, а по іншому таку «роботу» пумб назвати неможливо оператор не змогла знайти причину такого нарахування посилаючись на інформацію від технічного відділу…що характерно використана сума за липень була то приблизно 15 т. то 18 т., але ж зглянтеся-ні з 15 т. ні з 18 т. ну ніяк не виходить 900грн. за майже 4% від згаданих сум ((((
тим більше, що погашення використаних коштів було зроблено в строки встановлені пумб, хоча і в неповному обсязі(десь може гривень 200 нехватило) завдяки відсутності технічної можливості при поповнені рахунку через термінали які вказує банк (обмеження суми поповнення до 4999грн. в добу???)
далі ще краще…
я звернувся в відділення банку у м.Києві, проспект Перемоги106/2(досі «Перемоги»???((((() і менеджерка, можливо сама молодша по віку та недостатньо обізнана своїй спеціальності, хвилин з 10 уточнювала ситуацію, потім покликала ще одну, нічого не зрозуміло, потім покликали ще одну і ніяк не змогли пояснити звідки взагалі
виникли відсотки, а і чому саме така сума ((((
що характерно
на момент початку знов таки «розбору польотів» у відділенні була керівник, але нажаль в процесі залучення додаткових спеціалістів вона десь зникла…як пояснили менеджерки в неї обідня перерва, але з якого часу і до якого невідомо, тому, що перерва ця обідня в неї ненормована…і взагалі керівник їм не звітується…ну чи або не пояснює, що, де, коли, як та інше під час робочого часу з нею виникає з загадковими переміщеннями з робочого місця…
закінчилося тим, що мені пообіцяли зворотній зв’язок телефонним дзвінком і я його отримав від менеджерки яка займалася вирішенням питання з самого початку, але я почув те саме, що вони нічого не можуть пояснити (((
на мою пропозицію повідомити керівнику відділення все-таки зв’язатися зі мною з метою вирішення цієї ситуації вона пообіцяла все передати, але…чи не передала чи керівник досі на обіді і це вже тиждень…
відсотки ці, свавільно нараховані та головне відчислені з карти начебто і не великі, але я краще їх додатково переведу як донат для ЗСУ ніж подарую їх цій фінустанові…
#пумб_обкрадає_клієнтів
ПУМБ
PUMB 10 вересня 2023, 9:04
Вітаємо!

Ми шкодуємо, що у Вас залишилися негативні враження від співпраці з нами та бажаємо детальніше розібратися в ситуації. Для цього просимо надіслати в особисті повідомлення Ваші ПІБ, ІПН чи фінансовий номер телефону і дату звернення до відділення. Це дозволить нам детальніше розглянути описаний випадок та надати Вам зворотній зв'язок.
Полезный комментарий
PUMB 2 жовтня 2023, 13:03
Вітаємо! Дякуємо за очікування!

Після перевірки інформації, було виявлено, що відсотки були нараховані згідно умов продукту, а саме за непогашення заборгованності під час пільгового періоду за червень-липень 2023 р. Вам буде назначена зустріч з фахівцем відділення для більш детального пояснення щодо нарахування відсотків та надання виписки за Вашим кредитним рахунком.

Сподіваємося, що в майбутньому Ви матимете лише позитивні враження від нашого співробітництва. Бажаємо Вам гарного дня!

Марія Нік
Марія Нік
10 вересня 2023, 11:46
Ноу-хау: ненормована обідня перерва!
PUMB
PUMB
2 жовтня 2023, 13:03
Корисний коментар
Вітаємо! Дякуємо за очікування!

beniabenin
beniabenin
7 листопада 2023, 21:21
Занадто однобокий підхід до вирішення цього питання,навіть тяжка артилерія в вигляді Засідки О.В. не встановила всіх моментів завдяки яким виникла така прикра ситуація,менеджерка почала щось вигадувати,він намагався роз’яснити «правомірність» зняття %%… загалом все це робота неймовірної та невблаганної машинерії під назвою «приватна банківська система» якій абсолютно наплювати на людей які по суті її і кормлять і яка розчавить кожного,щоб потім шукати іншу жертву (((((( підсумок-ніяких позитивних емоцій спілкування з #пумб як не було,так і не буде (((( був винен 124 грн.а процент зняли більше 900((((( #пумб_крадії #пумб_шахраї #пумб_аферисти

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / ми зняли з вас відсотки,але не знаємо за що