Спілкування персоналу просто жахливе

galch2 10 грудня 2022, 21:05
Відділення за адресою: Львів, вул. Словацького, 4
Якщо Ви, не дай Бог, не заповнили негайно якісь їхні внутрішні Опитувальники, будьте готові, що Вас будуть щоденно тероризувати, погрожувати Блокуванням рахунків, хамити.
Їм байдуже, що через їхню помилку Ви маєте це по десять раз робити, байдуже, що нема світла, інтернету… треба їх Накази виконувати негайно.
Ви будучи ФОП з ненайменшим оборотом, сплачуючи щомісяця кошти за Розрахунково-касове обслуговування, змушені будете вислуховувати погрози неадекватного менеджера, яка вже давно забула, а може і не знала, що таке етика ділового спілкування з клієнтом, яка дозволяє собі кидати слухавку… звинувачувати Вас, замість допомогти в вирішенні питання.
Будучи клієнтом 1,5 роки я шокована. Банк сам по собі непоганий, але культура спілкування і вирішення питань зі строни менеджерів — просто жахлива.
Стає питання, або змінити відділення або змінити банк. Немаю більше жодного бажання заходити туди і отримувати за свої ж кошти такий «рівень» обслуговування.
ПУМБ
12 грудня 2022, 15:47
Вітаємо! Напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення ПІБ менеджера, на якого Ви хочете залишити скаргу. Також уточніть, коли Ви з ним спілкувалися. Як саме він Вам погрожував та грубив? Ми перевіримо інформацію та проведемо відповідні заходи.

11 грудня 2022, 7:07
А конкретики можно? Угрозы? Что вашем понимании угрозы то. Все банки периодически проводят сверки данных которые заполняются с вами и если этого вы не будете делать то вас блокируют. Если вы считаете это угрозой то видимо у вас явно проблемы с головой очевидные.
galch2
galch2
12 грудня 2022, 17:07
Якщо у ПУМБ такі вічливі і культурні захисники, то що тут скажеш… Без слів!
16 грудня 2022, 11:58
Окунь ти конкретики добавить можешь или нет? Чем и как угрожали? Пусть люди знают героев
youknow
youknow
30 грудня 2022, 1:19
Шутник ты че хамишь? читать не научился? там все написано

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Спілкування персоналу просто жахливе