порушення закону про розповсюдження персональних данних.

universal79 3 жовтня 2022, 17:41
Будь ласка, представник банку, надайте відповідь по суті з посиланням на Закон України.
Для отримання кредитної картки представник банку вимагає надати персональні данні третьої особи без її згоди, а саме ПІБ та телефон- знайомого або родича. З якою метою і згідно якого закону дана вимога?- адекватної відповіді надати не змогла.
Зауважу, що для підтвердження моєї особи були надані паспорт (офіційні документи підтвердження особи в оригіналі), цього достатньо навіть для перетину кордону.
Місце роботи та телефон безпосереднього керівника.
ПУМБ
4 жовтня 2022, 11:23
Вітаємо! При заведені заявки необхідно вказати 1-2 контактних особи, які мають підтвердити особистість клієнта. Заповнюється ПІБ, телефон та відносини (родич/колега/знайомий).
Це обо'язкова умова для отримання кредиту у багатьох банках.

3 жовтня 2022, 18:54
Странно.
Оформлял себе кредитную карту ПУМБ. Никто никаких номеров телефонов третьих лиц не требовал.

Скорее всего — это какая та самодеятельность работников банка
3 жовтня 2022, 21:47
Питання до представників банку.
4 жовтня 2022, 16:39
Паспорт- офіційний документ який створений саме для того що б підтверджувати особистість власника. Підтвердження моєї особи по мобільному телефону вказаного мною ж викликає багато сумнівів як с точки зору здорового глузду так і з правдивості мети такого запиту.
4 жовтня 2022, 17:34
Наявність паспорту також є обов’язковою умовою, так як і вказання контактних осіб.
4 жовтня 2022, 18:23
Дайте відповідь на моє питання, а не привіт з космосу. Кожна вимога має бути послідовна і мотивована. Паспорт- зрозуміло, для встановлення особи. Питання- яка мета надання персональних данних третіх осіб?
4 жовтня 2022, 19:41
Странно, тоже не требовали телефонов друзей коллег родственников, телефон кого-то из руководства на работе и бумажную справку о доходах за шесть месяцев при оформлении кредитки. Правда кредитку оформляли в прошлом году, потом перешли на дебетовую «все карту».
4 жовтня 2022, 22:46
Питання суто до представника банку.
5 жовтня 2022, 5:21
«Питання суто до представника банку.»

Вы написали отзыв публичном разделе, а не в «личке»

Так что не затыкайте всем рты
5 жовтня 2022, 8:54
Не всім, а лише євнухам-кнопкодавам, що мають за мету «аби щось ляпнуть, а про що там було то таке»
5 жовтня 2022, 8:43
«При заведені заявки необхідно вказати 1−2 контактних особи, які мають підтвердити особистість клієнта»

Требование необоснованные.
5 жовтня 2022, 12:18
Це лише одна зі складов ідентифікації. Проте, без надання даної інформації, Вам можуть не видати кредитну карту.
5 жовтня 2022, 12:36
Что там вы идентифицируете, и на основании каких законов?
Почему паспорта и ИНН недостаточно?
5 жовтня 2022, 13:12
1) ваша складова ідентифікаціїї порушує законодавство, а отже є нікчемною вимогою. 2) чим викликана необхідність додаткової ідентифікація окрім паспорту, коду, місця роботи, контактів працедавця? 3) відмова від надання послуг, що базується на протиправних вимогах теж порушують мої права як споживача.
5 жовтня 2022, 13:46
Ну тут можно просто отказаться от услуг банка…
5 жовтня 2022, 13:57
Якщо я просто закрию очі (відмовлюсь), ви просто закриєте очі… Наші діти будуть жити рабами в країні де закони діють лише для рабів. Я волію за те, що б наші нащадки жили в правовій державі. «Моя хата з краю" — не мій девіз. Звичайно я міг дати номер когось з знайомих- швидко, без втрати часу, нервів… але розуміючи, що шлях вгору важче ніж котитись донизу і воно варте того що б боротися за себе, за вас, моїх і ваших нащадків, як це зараз роблять наші хдопці захищаючи наших дітей від вурдалаків своїм життям, хоча було б простіше- лапки вгору.
5 жовтня 2022, 18:39
Уважаемый автор вопроса попытаюсь объяснить зачем нужны номера телефонов знакомых или коллег в пумб при оформлении кредитной карты — для исключения мошенничества так было всегда, некоторые банки просто при установке приложения получат доступ к вашей телефонной книге и позвонят сами. Оформлене дебетовой карты — оригинал паспорта и кода, справка о доходах для финмониторинга если оборот по карте будет значительный. Оформлене кредитной карты сейчас сложнее во всех банках так как кроме справки о доходах банк вынужден её проверять звоня вам на работу и чекая информацию с реестров и звоня вашим друзьям или родственникам для подтверждения. Пумб не хочет набрать новых клиентов которые возьмут кредиты и не будут по ним платить. Да это плохо, но хуже будет временная администрация или неплатежеспособность банка в будущем.
5 жовтня 2022, 20:12
Каким образом контакты исключат мошенничество?
5 жовтня 2022, 20:35
Чому х.ло пришло на нашу землю- я можу зрозуміти але це не означає, що це правильно і я з цим маю миритися. Або нехай ініціюють зміну законодавства або слідують тому що є. Нехай вимагають присутності тієї особи персональні данні якої вимагають або інші способи, що несуперечать законам. Я не хочу щоб хтось, без мого відома, надав мій телефон, а потім мене діставали коллектори і я навіть нерозумітиму кому дячити.
5 жовтня 2022, 20:40
Это тоже к стати ум-за-разум заходит, когда кто-попало может дать кому-угодно твой номер, без всяких проверок — а потом тебе названивают всякие калы тебе начинают звонить!
Jokets
Jokets
9 жовтня 2022, 9:33
А что мешает спросить разрешение у человека и потом сказать его номер в банке? Нарушать закон как раз таки будет не банк, а тот кто скажет номер без разрешения человека
10 жовтня 2022, 7:47
Дают номера не спрашивая! Банки не всегда их проверяют!

Точно также сейчас любой Бомж может в полиции заявить, что проживает у тебя на дому — потом к тебе начнет полиция домой наведываться…

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / порушення закону про розповсюдження персональних данних.