Третій раз не надійшла готівка у валюті до каси

Третій раз не надійшла готівка у валюті до каси, незважаючи на попереднє замовлення.

Цього разу навіть не телефонували з попередженням. Про те, що банк мене в черговий раз «кинув» дізнався безпосердньо в касі.

Чергова заявка на готівку прийнята аж на 06.09.2022.

«Керівник» відділення «нічого зробити не може».

Пропонують зняти в гривні і для цього курс сьогодні знизився вже до 39 грн за долар.

Залишив скаргу № 120/344/07.8 від 01.09.2022
ПУМБ
2 вересня 2022, 16:54
Вітаємо!

Через військову агресію Росії проти України, значно ускладнилася логістика поставок готівкової валюти. У той же час різко зріс попит на готівкову валюту. І це спричинило необхідність попереднього замовлення клієнтами валюти. В вашому випадку ми не змогли вчасно доставити валюту в відділення.
Також нагадуємо, що Ви можете розрахуватися карткою до рахунку в іноземній валюті в торгівельній мережі, отримати валюту в АТМ за кордоном або зняти кошти в гривневому еквіваленті у разі відсутності іноземної валюти в касі відділення.

Александр Николаев
Александр Николаев
2 вересня 2022, 13:51
Аналогично Перезаказ на вторник Это уже превращается в какой то театр абсурда
Volodymyr Murashkin
Volodymyr Murashkin
2 вересня 2022, 17:03
«Ви можете розрахуватися карткою до рахунку в іноземній валюті в торгівельній мережі». Дякую. Розраховуйтесь самі. В мене для цього є гривневі картки.

«Отримати валюту в АТМ за кордоном» із задоволенням. Зробите можливість виїзду?

«або зняти кошти в гривневому еквіваленті у разі відсутності іноземної валюти в касі відділення».
Гривневий еквівалент в мене на гривневих картках. Мені потрібен саме готівковий долар.

Набагато менші банки можуть зробити постачання. Можливо не всієї суми, можливо частково. Але вони щось намагаються, щось роблять.

Не можете привезти у Кривий Ріг — скажіть у яке місто під'їхати.

Пумб як системний банк вже ТРИ рази не зміг привезти мені НУЛЬ готівкових доларів.

Ганьба

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Третій раз не надійшла готівка у валюті до каси