miha57 7 листопада 2023, 14:25
Відділення за адресою: Київ, пр-т Перемоги, 67
Я клієнт Банку вже понад 5 літ і як фіз. особа і як компанія. Чудова відмінність від інших банків, особливо від державних: грамотне вивчення потенційного клієнта, якщо так, «наш клієнт», то довірчі відносини, грамотні рішення для мене (компанії) щодо пропонованих банківських продуктів, максимально оперативне вирішення всіх питань і проблем, що виникають.
Особливо хотів би відзначити роботу з персональним менеджером Аллою Очіченко: завжди оперативна відповідь та вирішення питань і проблем, що виникли, терпіння та доброзичливість.
Успіхів та нових клієнтів — банку, нам усім — перемоги! Слава Україні!
Прокредит Банк
ProCredit 15 листопада 2023, 17:24
Вітаємо!

Нам приємно, що Ви оцінили наш підхід до вивчення клієнта та наш німецький консерватизм в певних питаннях.
Дякуємо за теплі побажання та віримо, що наша успішна співпраця триватиме ще багато років.
Аллі передаємо вітання.

Героям Слава!
Ваш німецький банк

7 листопада 2023, 14:41
Так, а сколько нынче платят за отзывы то? Может и я оставлю, даже смогу подтвердить что являюсь клиентом. А то почти небыло, а тут прямо косяками пошли от свежерегов…
7 листопада 2023, 17:05
Ніскільки не платять. Скинули посилання, де можна залишити відгук. Нічого поганого в цьому нема. На суть відгуку це не впливає.
7 листопада 2023, 17:46
Ви б тоді все писали. З кожним роком банк стає все менш цікавим. Відділення майже всі закрили. Кількість «безкоштовних» послуг зменшується (раніше 150грн в місяць і повний анлім, зараз — шо попало). Кожного року треба заморочуватися з апрувом кредитного ліміту. Для касових операцій з готівкою в містах де нема відділення пропонується відвідувати банки-партнери, наприклад ОТП. Ворогу такого партнера не побажаєш…
А так все вірно, проблеми вирішують не погано.
7 листопада 2023, 19:01
Я написав все, що релевантно мені особисто. Крім ПроКредиту, я користуюся Моно. Разом вони покривають всі потреби.

Курс валют в Прокредит Банк

USD 39.4 40

Курс валют в Прокредит Банк

USD 39.4 40
Головна / Банки України 🏦 / Прокредит Банк 💰 / Відгуки про Прокредит Банк 📝 / Консервативний німецький банк. А хто сказав, що консерватизм — це завжди погано?