Нестандартні, при цьому дуже конкурентні, послуги

leanersoft 6 листопада 2023, 20:35
Відділення за адресою: Київ, пр-т Перемоги, 67
Я користуюся їхніми іпотечним кредитом, Flex рахунком для заощаджень та поточним рахунком з карткою Visa. Усі ці продукти мають вигідні умови, процентні ставки і тарифи, нестандартні й досить конкурентні на ринку. 2 роки тому, коли я став їх клієнтом, жоден інший банк, окрім ProCredit, не міг задовольнити мої потреби в повній мірі (я купував квартиру в недобудованому будинку й були нюанси, які заважали).

Мій особистий менеджер, Алла, постійно залишається на звʼязку й часто робить значно більше, аніж це було будь-коли в інших банках. Нерідко навіть в неробочий час. При цьому вона дуже компетентна, а це полегшує всі справи. Також, мені дуже сподобалася гнучкість банку і мого менеджера у рішенні різних ситуацій, що виникли через війну та переїзд за кордон. Це дуже допомогло. Дякую, Алло, за ваш професіоналізм та увагу до деталей!
Прокредит Банк
ProCredit 15 листопада 2023, 17:29
Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку наших продуктів і послуг.
Залишайтеся з нами, рекомендуйте наші послуги друзям і знайомим, а ми зробимо все, щоб клієнти залишалися задоволеними високим рівнем сервісу й надійності.
Аллі передаємо вітання!

З найкращими побажаннями
Ваш німецький банк

Курс валют в Прокредит Банк

USD 39.35 40

Курс валют в Прокредит Банк

USD 39.35 40
Головна / Банки України 🏦 / Прокредит Банк 💰 / Відгуки про Прокредит Банк 📝 / Нестандартні, при цьому дуже конкурентні, послуги