Не перевипускають картку без оформлення кредитної

Cvitlana Stasiv 6 травня 2024, 11:02
03.05.2024 року, спробувала повторно перевипустити дебітову картку (закінчився термін дії) у відділенні м. Стрий Львівська обл. вул. Майдан ринок 33/26, де сиділа зла консультант Іванна, яка повідомила що без оформлення додаткової картки Універсальна (з кредитом) це не можливо. Я повідомила їй що вже зверталась у відділення по вул. Шевченка 66 де було мені також відмовлено, але після звернення на гарячу лінію Приватбанку де мене завірили що я можу перевипустити картку без проблем у любому відділенні Приватбанку м.Стрия, на що вона мені відповіла- де були туди і і йдіть. Значить гаряча лінія не працює. І працівникам не завадило бути привітнішими (ще не зустрічала усміхненого працівника Приватбанку)
6 травня 2024, 12:56
Вітаємо.
Щоб перевірити інформацію детальніше та розібратись в ситуації ми передали інформацію профільним фахівцям. За результатом розгляду питання з Вами зв'яжемось. Вибачте за створені незручності!

OkeyDoki
OkeyDoki
6 травня 2024, 22:56
Ну каждому сотруднику надо выполнить план по этому и такое на отделение и происходит.

Ну это легко можно обойти, перевипусти карточку через приват 24 и забери новую через поштомат новой почты и на этом закрой вопрос…
marina190471
marina190471
7 травня 2024, 14:29
Ну, а как же, приватбанку просто необходимо навязать свою универсальную с кредитным лимитом, потом же сам приватбанк воспользуется этим кредитным лимитом ночью когда вы спите или днём (если вам повезёт и вы это заметите) путём несанкционированного списания денежных средств без вашего подтверждения, а потом начнётся самое интересное — вам будут втирать, что это либо мошенники либо вы сами виноваты, потому что передали данные вашей карты третьим лицам или же сами ввели все данные своей карты тем самым подтвердив несуществующие платежи, мошенник приватбанк в этом конечно же не при чём и вам надо обращаться в киберполицию, чтоб она искала этих самых мошенников, которые сняли все деньги с кредитного лимита, самой что ни на есть, универсальной карты приватбанка, ну, а вскоре наступит время вам выплачивать обязательные платёжи, ну, а за неуплату в срок погашения будете погашать ещё и с процентами от приХвата, что и требовалось приватбанком. В этом и заключается вся универсальность
Lana30
Lana30
8 травня 2024, 10:21
Я прихожу, мне дают карту и я сразу в приложении ее подвязываю. Кредитки у меня нет.

USD 40.4 41

USD 40.4 41
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Не перевипускають картку без оформлення кредитної