Розірвання договору без підстав

Кирило Коровін 1 травня 2024, 12:23
Приватбанк розірвав договір з дружиною, а до цього на тижні вона тільки, но уточнювала знову в додатку дані
На рахунках залишились гроші
В відділені взагалі нічим не допомогли, сказали «Читайте листа» який не прийшов поштою. На гарячій лінії допомогти також не можуть, пояснити нічого не можуть
Дуже рекомендую всім закривати свої рахунки бо ви дуже ризикуєте грошима
1 травня 2024, 13:29

ПриватБанк працює виключно в рамках чинного законодавства та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.

Лист буде надіслано на юридичну адресу вашої дружини, що була вказана в системі банку.
При розірванні ділових відношень надається можливість переказу залишків до іншого банку.
Для перерахування коштів на рахунках, власнику рахунку або його представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі:
● реквізити рахунку, відкритого в іншому банку на ваше ім’я;
● документи, що підтверджують повноваження розпоряджатись рахунками;
● документи, що посвідчують особу;
● заяву про перерахування залишків коштів.

Кирило Коровін
Кирило Коровін
1 травня 2024, 18:57
В email, що був надісланий є просто перелік можливих варіантів : «встановленням неприйнятно високого рівня ризику / ненадання необхідних для здійснення належної перевірки документів чи відомостей / неможливістю здійснення ідентифікації та/або верифікації, а також встановлення даних, що дають змогу встановити кінцевих бенефіціарних власників / подання недостовірної інформації / подання інформації з метою введення в оману Банк» Тут не пояснюється реальна причина, бо ми не погоджуємось з жодним пунктом, бо не порушували їх. Також про ступінь ризику як клієнта, жодних попереджень не було, навряд чи просто різко підвищився ступінь ризику у клієнта який майже 10 років з цим банком. Це не прийнятна і неадекватна поведінка зі сторони банку

USD 39.4 40

USD 39.4 40