Хамство і перевищення службових обовʼязків керівника відділення Бойків Ольги

Хочу залишити відгук про некомпетентність керівника відділення, оскільки було відкрито рахунок ФОП у відділенні на вул. Майдан Ринок,33/26 в Бойків Ольги.
Залишили заявку на підключення терміналу з ПРРО.
Термінал поставили (неодноразово просили Ольгу пояснити як ним користуватись, але допомоги не отримали)
Натомість чекали 6 міс на термінал з ПРРО (Ольга сказала, що їх немає). Зрештую звернулись в інше відділення, на вул. Шевченка,66.

Хлопці оперативно подали в телефонному режимі заявку, і допомогли у підключенні ПРРО.
Про це згодом дізналась керівник Ольга, прийшла в магазин з претензією до працівників, яке вони мали право звертатись в інше відділення, знову нахамила і сказала, що обслуговуватись можемо тільки в неї.
На жаль, ніхто не хотів проконсультувати як користуватись цим.
Але на цьому історія не закінчилась.
Минулого тижня, вона з якимось чоловіком, знову прийшла в магазин, нахамила працівникам, сказала, що не пробиваємо по прро (без підтвердження інформації) і вона його забирає (хоч встановлювало інше відділення !!) Жодного акту підписано не було, жодного документу про розірвання! при цьому всьому ще сказала подякувати, що це забирає не інженер, бо ми би заплатили 5000 грн штрафу. (за що?)
Працівникам магазину погрожувала, кричала що ми пробиваємо напевне на «лівак»
Тепер питання, як магазин має фукціонувати без рро???

Прошу надати пояснення, яке право має керівник відділення Бойків Ольга зʼявлятись на місце ведення бізнесу ФОП, хамити працівникам і розповідати як вести бізнес, в якому відділенні обслуговуватись, забирати рро і погрожувати???
І з чого взагалі така інформація що ФОП не пробиває по рро?
Прошу вжити відповідні міри до даного працівника методом винесення відповідного покарання за завдані незручності і порушення ділової репутації.
29 квітня 2024, 16:36
Добрий день. Вибачте, будь ласка, за дії нашого працівника.
Ми хочемо, щоб всі наші співробітники були клієнтоорієнтованими та ввічливими, дозвольте нам опрацювати цю ситуацію детальніше і вжити відповідні заходи впливу. Про результат розгляду справи, ми вас проінформуємо. Ще раз перепрошуємо за ситуацію, що сталась.

USD 39.4 40

USD 39.4 40
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Хамство і перевищення службових обовʼязків керівника відділення Бойків Ольги