Заблокували всі рахунки за донати на ЗСУ

mykola65535 10 квітня 2024, 21:07
лови ще одну зірочку, приват.
банк без попередження заблокував фіз і фоп акаунти позбавивши можливості зворотнього зв’язку. все як і в інших відгуках: «спонсорування тероризму блаблаба». можливо менеджери привата вважають ЗСУ терористами? бо я перераховував немалі суми (до 50к) саме на різноманітні збори (фпв, реби). виходить шо керівництво банку напряму шкодить діям Збройних Сил. цікаво що на це скаже Суд? на яку країну працюєте, приват?
ps: представник банку, можеш тут не копіпастити свою відписку.
11 квітня 2024, 17:07
Добрий день. У своїй діяльності Банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Згідно закону «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення» Банк, як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.
Вашу ситуацію додатково проаналізують наші профільні фахівці та по результату Ви будете сповіщені.

Олександр Матусевич
Олександр Матусевич
11 квітня 2024, 20:27
Ситуація аналогічна…Пишуть на підставі ст15 і перераховуючи в призначенні також на підставі ст15 і не один банк не приймеє кошти, хоча в заяві просили вказати: власні кошти на власний рахунок… І тепер безвихідна ситуація, кошти на транзитному і ні один банк не приймає…
natashaGra
natashaGra
12 квітня 2024, 12:32
Вообще это не порядок. И скорее всего вам придется обращаться к юристу и идти в суд
userhome
userhome
22 квітня 2024, 10:18
Відмініть платіж і заберіть кошти. Банк не може блокувати або привоїти Ваші кошти, а тільки обгрунтовано відмовити в виконанні фінансової операції. Підставою відмови є порушення критеріїв: по сумі або безпеки — якщо Ви споноруєте терроризм. Тому робіть письмовий публічний запит до банку про надання інформаціїї стосовно Вас і які критерії порушені.
Потім скаргу в НБУ.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Заблокували всі рахунки за донати на ЗСУ