Зняття готівки в банкоматі ПриватБанк

Дмитро Труш 7 червня 2023, 13:10
Відділення за адресою: Львів, вул. Городоцька, 41
05.06 о 19:19 у м.Львів на вул. Городоцька 41 знімав готівку у розмірі 4000 грн за допомогою послуги «Зняття готівки» у додатку Приват24.
Кошти були списані з карти, а готівку не видало, на банкоматі показало «Помилка». Одразу зателефонував на гарячу лінії та зафіксував заявку про повернення коштів. Далі 06.06 в районі 10−11 години ранку зателефонував до оператора, який сказав мені що банкомат вже було інкасовано, вашу заявку одобрено та кошти вам повернуть протягом цього дня. Станом на 07.06 кошти не було повернені… Багато дзвінків до операторів, кожен з них говорить зовсім різні речі, хто каже просто «Вибачте будь ласка», хто просто чекайте ще 14 днів, а останній оператор сказав що мої кошти були переведені на якусь іншу карту, незрозуміло кому і технічний відділ буде перевіряти цю інформацію, а мені залишається просто очікувати, це жахливо і зовсім некомпетентно. Чому через технічні несправності я маю шукати гроші щоб позичити та розрахуватись за оренду житла.
7 червня 2023, 18:09
Вітаємо.
Приносимо вибачення за незручності, пов'язані з роботою банкомату, а також з неточностями під час обробки вашого запиту. Ми провели роботу з відповідальними співробітниками для того, щоб таких ситуацій більше не траплялось.
Перевірили інформацію стосовно вказаної вами операції, та наразі вже отримали підтвердження збою. Повернення коштів буде проведено вам на картку з котрої було проведено операцію в найкоротші терміни.

Дмитро Труш
Дмитро Труш
8 червня 2023, 11:11
Проблема так і не була вирішена) Вчора говорили 24 години, тепер 3 дні потрібно очікувати, клас

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Зняття готівки в банкоматі ПриватБанк