Не віддають грошові вкладення за спадщиною.

0680285845 28 грудня 2022, 13:23
Умоєї померлої матері було декілька грошових вкладень у ПриватБанку, де були складені заповіти в рівних частинах на мене та мого брата. Після смерті матері брат виїхав в іншу країну, прислав відказ від спадщини та грошових вкладень, які належать йому на мою користь. Нотаріус видав мені два документи: свідоцтво про права спадщини за заповідальним розпорядженням (на мою частину вкладень), та свідоцтво про право на спадщину за законом (на частину брата вкладень).
19.12.2022р. я звернувся у відділення ПриватБанку у м. Вільногірську. Пред’явив усі належні документи консультанту. Вона відправила копії у юр. відділ ПриватБанку, пояснив, що протягом 3 діб я отримаю усі кошти. Я отримав лише½ частину. Ні завідувач, ні консультант відділення не надали чіткої відповіді чому лише ½ частина. Я звенувся знову до нотаріуса який видав мені ці документи. Вона ствержує, що це два різні документа.Декілька разів дзвонив на 3700, вислуховують, та дають відповідь, що два документа про спадщину ідентичні, і другу частину не можуть видати. З юридичним спеціалістом не з'єднують.«Консультанти" ПриватБанку трактують норми закону в свою користь та перешкоджають отриманню предбачених мені коштів. Для вирішення питання жодних дій не вчиняють.
28 грудня 2022, 15:00
Вітаємо.
Вже перевіряємо, чим можемо зарадити в цій ситуації. За результатом додатково з вами зв`яжемось.

OkeyDoki
OkeyDoki
29 грудня 2022, 15:43
В самом документе что на брата на «спадщину» прописан момент что он отказался в вашу пользу?

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Не віддають грошові вкладення за спадщиною.