Списали 2500 і не повертають вже 25 календарних днів

Savka38 17 січня 2022, 14:23
Я потрапила в дуже погану ситуацію з приватбанком, а саме:23.12 о 11.30 я знімала кошти в Дрогобичі в банкоматі приватбанку і банкомат списав 2500 грн, але не видав мені їх.Я відразу зателефонувала на гарячу лінію і зафіксувала заяву про невидачу коштів.
Мені смс повідомили що повернення коштів від 1 до 3 днів, але не повернули мої 2500 по сьогоднішній день, пройшло 25 календарних днів або 15 робочих, оскільки були святкові дні.
В банку на гарячій лінії годують завтраками,і 23.12 проінформували, що можлива перевірка 14 робочих днів,14 січня вже був той 14 день, але кошти не повернули, а коли я знову всоте зателефонувала на гарячу лінію, то сказав оператор що із 13 січня проводиться ще якась там додаткова перевірка, яка триватиме також 14 днів.
Це жах!!! НЕВЖЕ ІНКАСАЦІЯ ПРОВОДИТЬСЯ В ДРОГОБИЧІ В БАНКОМАТІ 1 РАЗ НА 28 ДНІВ!!!
І НЕВЖЕ НЕ МОЖНА ОПЕРАТИВНО ГЛЯНУТИ НА КАМЕРИ І ЗРОБИТИ ЦЮ ПЕРЕВІРКУ ШІИДШЕ.
ВЖЕ ЗАЛИШАЛА СКАРГУ, ЩЕ НАПИШУ ЗАЯВУ В ПОЛІЦІЮ ПРО АФЕРИЗМ З БОКУ ПРИВАТБАНКУ!!! Бо сьогодні 17.01.2022 оператор сказала, що є недостача в банкоматі і тому так довго триває перевірка. Ви майже місяць не повертаєте мені мої кошти, це ваші проблеми з вашими недостачами!!!
Перевірте по камерах,і віддайте мені мої гроші, може я теж на щось розраховую в період свят, а так пограбувати серед білого дня ще й державний банк, то ужас.
За кордоном людині б за моральний утиск, банк ще б заплатив, а тут до стресу доводять!!!
17 січня 2022, 15:06
Проведення та звірка результатів інкасації, при обробці заявки на повернення коштів, дозволить нам впевнитись в тому, що кошти не були видані та визначити їх суму. Зробимо все можливе, щоб надати вам відповідь в найкоротший термін.

USD 39.4 40

USD 39.4 40
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Списали 2500 і не повертають вже 25 календарних днів