Люди! СПАСАЙТЕ из Привата СВОИ ДЕНЬГИ!!!

obratka2014 26 березня 2014, 17:11
Ответ Привата на мой отзыв minfin.com.ua/company/privatbank/review/25944/:

"… Просим Вас не обращать внимания на информацию, которая размещена на сторонних ресурсах. Всю актуальную информацию Вы можете узнать на нашем официальном сайте. В случае, если у Вас возникнет необходимость уточнить какую-либо информацию, мы настоятельно рекомендуем обращаться напрямую в ПриватБанк: через чат pb.ua/chat, почту help@pb.ua, отделение или по номеру 3700..."

Шутить изволите? Ваши консьержи в Днепре категорически отказываются сообщать мне даже остатки денег по картам (за обслуживание которых я плачу банку UAH 20 тыс.).
Причина отказа ясна — их там уже нет.
Все деньги на моих картах (более USD 300 тыс.) Приват украл у меня. Кинул меня на деньги.

Люди! СПАСАЙТЕ из Привата СВОИ ДЕНЬГИ!!!
Как можно быстрее.
Если ещё успеете.
Удачи.

P.S. Иначе рискуете составить компанию мне и всем крымчанам.

P.P.S. К сожалению, не могу сказать, что с уважением (пропало оно),
ваш (уже наверное бывший) VIP — клиент.
26 березня 2014, 18:17
Уважаемый obratka2014!

Вы можете проверить баланс по карте или просмотреть выписку по счету в Вашем аккаунте Приват24 (https://privat24.ua/#login).
Вклады, размещенные в ПриватБанке, контролируются положениями законодательства Украины и гарантированы к выплате Фондом Гарантирования Вкладов физических лиц. В случае, если территория Крыма подпадет под юрисдикцию Российской Федерации, Вы, как и прежде, сможете получить вклад у Украинского ПриватБанка, который продолжает нести полную ответственность перед вкладчиками, независимо от того, гражданами какой страны они являются.
Извините за временные неудобства, банк прикладывает усилия, чтобы понять как работать в новых условиях на территории АР Крым.

26 березня 2014, 17:36
Я бы Вам в жизни не поверил, если бы сам не столкнулся… блин, что нам теперь всем делать????????
26 березня 2014, 20:53
Нажаль це правда, ситуація в приватбанку катастрофічна. Всі активи давно перекачали в офшор підтвердженням цього є та ситуація що населенню навіть не дають кредити і про депозити говорити навіть немає сенсу, тому що банк вже давно не є ліквідним. Ту лапшу що вішають співробітники банку вже давно не спраймає і народ ясно розуміє що банку дишилось максимум 1-2 місяці, НБУ зовсім не реагує на тисячі скарг і виникає підозра що це одна банда.
28 березня 2014, 16:54
Valdemar, сьогодні ми бачимо, що ситуація на фінансовому ринку повністю стабілізується, це дозволяє нам скасувати обмеження на зняття готівки.

Вже сьогодні всі клієнти ПриватБанку і А — Банку можуть без будь-яких обмежень користуватися особистими і кредитними коштами для переведення в готівку коштів (у банкоматах та відділеннях ) та здійснення безготівкових платежів.

ПриватБанк поки не може відновити операції за рахунками і картками своїх клієнтів через відсутність легітимної законодавчої бази, що визначає основи діяльності банківської системи в Криму. Як повідомила прес -служба банку, сьогодні на півострові банки не можуть продовжувати працювати в рамках діючого раніше правового поля, а нові законодавчі акти по роботі банків і валютної системи так і не затверджені. У такій ситуації ПриватБанк продовжує працювати в режимі «банківських канікул », що не обслуговуючи рахунки своїх корпоративних і приватних клієнтів.

Ми сподіваємося, що після розгляду парламентами спеціальних законів про діяльність банків на території Криму, регулятори як з українського, так і з російської сторони зможуть розробити чітку і зрозумілу процедуру роботи банків, яка буде в першу чергу захищати інтереси клієнтів.

З повагою, ПриватБанк.
Algir
Algir
26 березня 2014, 22:45
Приватбанк — лживая контора. Даже депозиты не отображаются в приват24. Проценты не начисляются. Люди уносите свои деньги из этого банка. Он не достоен уважения!!!
28 березня 2014, 17:17
Algir, добрый день!

Действительно, в настоящее время могут наблюдаться трудности с отображением депозитов в Приват24. Это техническая трудность, которая в ближайшее время будет устранена. Ваша забота о своих деньгах вполне естественна. Сейчас Ваши сбережения находятся в самом надежном и стабильном банке Украины.

29 березня 2014, 9:51
Наглая лож…
29 березня 2014, 15:20
«Наглая лож» — це основа діяльності приватбанку, а ще обман клієнтів, крадіжка коштів, злочинні тарифи на фін операцї, тотальна корупція і підкуп депутатів, судів, керівництва нбу для кришвання власних інтересів.
29 березня 2014, 16:13
Кто будет нести ответственность перед обманутыми гражданами после того, как прихват самоликвидируется??? Будем сами искать тех судей, депутатов, руководство нбу, которое сейчас крышует прихватбанк???
29 березня 2014, 20:27
Всім вкладникам кошти компенсує ФГВФО, але лише тоді коли приватбанк визнають банкротом. На справді цій банді набагато вигідніше і простіше просто невіддавати кошти людям і просто давати відписки на кшталт « В країні криза/грошей нема/доларів нема/Криму більше нема і взагалі ми Вам нічого не повинні віддавати бо нічого не брали ». Вже відомі випадки коли приватбанк та інші банки-банди при відкритті депозиту спеціально видають вкладникам фальшиві документи по яким отримати кошти назад неможливо, також спеціально не дають чек/квитанцію на руки мотивуючи це тим « А нашо воно Вам треба? Ми Вас запамятали і Ви нас також, всьо ». Відсутність чеку/квитанції-це відсутність доказу що Ви приносили кошти в банк на депозит і через суд вже нічого не можливо довести, хоча якщо не буде ефективної боротьби проти корупції то навіть з 100% доказами зараз виграти суд проти такої банди як приватбанк-неможливо, бо вони всіх купили.
31 березня 2014, 8:49
Valdemar, здравствуйте!
Описанная ситуация не соответствует действительности. Просим Вас не руководствоваться не достоверной информацией и не обращать внимания на информацию, из непроверенных ресурсов. Всю актуальную информацию Вы можете узнать на нашем официальном сайте privatbank.ua/news/.
31 березня 2014, 12:04
На сайті privatbank.ua/news вже давно ніхто не читає інформацію так як там пишуть суцільну маячню і брехню, оці силки свої краще дубілету і коломойському давайте, нехай вони читають свої комікси.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Люди! СПАСАЙТЕ из Привата СВОИ ДЕНЬГИ!!!