Непонятные требования

Shurik Linnik 1 липня 2020, 17:06
Відділення за адресою: Запоріжжя, вул. Авраменка, 13
Шановний клієнт!

У нашій клієнтській базі відсутні актуальні дані про Вас, передбачені вимогами НБУ.

На жаль, якщо актуалізація не буде проведена, ми змушені припинити обслуговування Ваших рахунків.

Для актуалізації даних Вам не обов'язково відвідувати наше відділення.

Ви можете зробити це віддалено через Приват24. Актуалізувати зараз
Прошу Приватбанк пояснити що це за дурниці? Це ваше неподобство змушело багато народу відвідувати банк під час спеки та карантину.
1 липня 2020, 18:24
Добрий вечір!
Дозвольте пояснити, що ПриватБанк є банком, який сумлінно та точно дотримується вимог чинного законодавства України. Необхідність актуалізації даних обумовлена вимогами чинного законодавства та нормами НБУ, згідно яких, в банку має бути актуальна інформація про клієнта для можливості його коректного обслуговування. При цьому, хочемо зазначити, що на період карантину блокування рахунків через непроходження ідентифікації не проводиться. Актуалізувати дані можна онлайн в Приват24, якщо при вході в акаунт відображається відповідне повідомлення.
З повагою, ПриватБанк.

1 липня 2020, 17:08
Так сделайте в самом Приват24? Хм
1 липня 2020, 17:10
Чем?У всех пенсионеров есть смартфоны и сканеры?
1 липня 2020, 18:57
А причем тут другие? Мы говорим о вас же)
1 липня 2020, 19:30
А причем тут вы? Я же пишу о пострадавших!;)
2 липня 2020, 13:54
А вы один из них?
2 липня 2020, 14:39
А вы клиент привата?
2 липня 2020, 21:23
Ну я был один из клиентов. И что? Такая же лажа, только отправка через приват24 ничего не решает. 3 раза отправлял всё, что надо. И ничего. Пришлось идти в отделение, там двое консультантов сидят и смеются над тем, как их работодатель за*****ает своих клиентов и все прутся в отделение подтверждать свои данные. И целый день они только этим и занимаются. Прекрасный сервис!
smad2005
smad2005
2 липня 2020, 1:26
Раньше и было внутри приват 24, потом резко пропало. нужно теперь ходить на поклон.
orion828
orion828
4 липня 2020, 15:30
Что вообще за актуализация данных, с вопросами о моей приватной жизни? Что за ультиматум прекратить обслуживание например если я не сообщу есть ли у меня родственники в США.
6 липня 2020, 1:31
Клоуны офигевшие. Всё идёт негласно от руководства. Можно по-разному относится к Коломойскому и он далеко не святой, но банк при нём, как для обычного клиента, был намного лучше. И не то, что даже в разы, а просто небо и земля.