Банк ШАХРАЙ, Швидка автівка

Катерина Калініченко 18 листопада 2022, 20:23
Звернулися з чоловіком до банку з метою взяти авто у кредит. У банку сказали, що вони співпрацюють тільки з 3 фірмами, через яких можна замовити авто Везем Авто, Ролідас на В8. Я обзвонила усі фірми і виявилося, що у Везем Авто найвигідніші умови, найнижчі відсотки. У банк я після того дзвонила рази 3 з одним питанням, чи не шахрай ця фірма? Банк запевняв, що це акредитовані партнери, багато років працюють разом, вони точно не шахраї (хай записи телефонних розмов моїх слухають) і ми вирішили взяти кредит на АВТО, програма називалася ШВИДКА АВТІВКА. Кредит на таку велику суму дали без проблем, що дивно. Без зайвих питань. У банку гроші на руки не дали і одразу перерахували їх фірмі. А на руки дали купу квитанцій, в яких було написано, що гроші ми отримали на руки… Під виглядом цільового кредиту нам продали споживчий (у мене переписка є з менеджерами, де чітко вказано, що це має бути кредит ЦІЛЬОВИЙ). Машини не має. Фірма шахрай. Вже перестала працювати. Міліція не хоче працювати від слова зовсім. Банк не проявляє розуміння. Не хоче переглядати умови кредиту, списати частину боргу…та будь-що. Ми справно виплачували усе на перед, поки не дізнались, що машини не буде. У кредитному договорі Везем Авто виступає поручителем, банк не хоче стягувати кошти з них. Адвокати в один голос стверджують, що банк був у змові. Дуже багато постраждалих. Я просто в шоці.
Мінфін
Відповідь адміністратора
23 листопада 2022, 0:15
Відгук не зарахований (на 23.11.2022).

Курс валют в ОТП Банк

Курс валют в ОТП Банк