Шахрайський банк

kord123 3 серпня 2022, 8:05
Відділення за адресою: Київ, вул. О.Теліги, 11
Маю кредит і карту, яку використовую тільки для погашення кредиту. Карта з березня 2020, і до лютого 2021 все було нормально. З лютого 2021 банк почав списувати якусь щомісячну комісію в розмірі 30 грн за користування картою. Ця комісія не відображалася в онлайн банкінгу. У мене було трошки грошей на карті окрім тих, що я клав для погашення кредиту, я не помічав, що вони зменшуються, тому що карткою не користувався (окрім кредиту) і баланс не відстежував. Також банк встановив кредитний ліміт в 1000 грн на карту. І нещодавно я став чомусь використовувати кредитний ліміт, хоча нічого, крім кредиту, з картки не оплачував. Спочатку сума була копіїчна, я подумав, що щось переплутав, просто додав гроше на карту. Але цього місяця, коли сплачував за кредит, помітив, що використав вже 25 грн кредитного ліміту. І вони ніяк не відображалися у звіті в онлайн-банкінгу. Я запросив звіт у форматі PDF за місяць і знайшов там цей платіж. Запросив звіт за весь період і побачив, що все почалося у лютому 2021. Я не отримував пепередження про це, тому вважаю ці дії шахрайськими. Доречі, не необхідності картки для сплати за кредит наполягали співробітники банку. Казали, або через їхній банкомат, або через карту, щоб не приходити у відділення. Хоч це було трохи дивно, я їм повірив. Зараз, коли зʼясував про приховану комісію, трошки пошукав та знайшов, що кредит можна сплачувати просто грошовим переказом на спеціальний рахунок, без комісії. Тобто, співробітники навмисно вводили в оману, щоб я оформив картку. Дуже негарно з боку банку. Перевірте, може й у вас знімається комісія, а ви й не знаєте.

Reif
Reif