Жахливе обслуговування

Angelina1812 25 квітня 2024, 13:46
Відділення за адресою: Суми, вул. Петропавлівська, 53
25.04.2024 року у відділенні м Суми вул Петропавлівська, 53 я звернулася з питання вилучення з обігу 5 коп. Касир в касі #1 поводилася не ввічливо. «Радила» мені куди я повинна направити кошти, хоча я її не просила. В залі менеджер не володіє інформацією які ще банки вилучають монети. Теж не привітна. Проведіть, будь ласка, з персоналом навчання по обслуговуванню. Я багато років отримувала через Ваш банк пенсію. Пішла через обслуговування. І бачу не даремно. Треба змінюватись

26 квітня 2024, 15:44
Angelina1812, Пробачте, Ви в інтернеті знайшли, як написати скаргу, але полінилися пошукати корисну інформацію про Ваше запитання-«з 1 жовтня 2019 року монети 1, 2 та 5 копійок не приймаються для готівкових розрахунків, вони перестали бути платіжним засобом та вилучаються з готівкового обігу.«У 2023 році продовжили термін обміну,(Українці зможуть обмінювати монети 1, 2 та 5 копійок на рік довше — до 30 вересня 2023 року)але Ви і цей термін пропустили, так хто в цьому винен? Банк? Спробуйте пошукати та продати-«В Україні продається монета номіналом в 5 копійок 1992 року. У цієї монети є свої відмінні риси й вартість коливається від 4000 до 6000 гривень.» Я таке знайшла https://www.rbc.ua/ukr/styler/ukraine-prodayut-5-kopeek-150-dollarov-osobennost-1638542039.html
26 квітня 2024, 17:23
Це відповідь установи? Я писала про не ввічливе обслуговування, а Ви продовжуєте відчитувати? Бачу, хто їх навчає.
27 квітня 2024, 0:45
Angelina1812,установа тут вже два роки не читає,та не відповідає,я клієнт Ощадбанку,на відміну від Вас,бо Ви відмовились від їхнього обслуговування,чому Ви не пішли зі своїми монетами в свій новий обслуговуючий банк?Цікаво,як Вас там ввічливо приняли б?Я свої монети викинула,та Вам не радила ,а навпаки запропонували їх продати.
27 квітня 2024, 7:15
Дякую, цікаво, що відповідають клієнти. Так, я потім пішла до ввічливого свого банку. На все добре. Відповіді не чекаю