Жахливий Банк

HataliDana2024 17 квітня 2024, 23:52
Сьогодні 17 квітня 2024. Було переведено з моєї картки кошти, до іншого банку.Банк не повідомив жодним чином, про переказ.Клієнти банка не застраховані від шахраїв, На мій дзвінок відповіли що не знають як так сталося, все, що змогли вони це заблокувати картку і Ощад 24.Шахраї мали доступ до Ощад 24 де було встановлено автоматичний переказ.Но Ощад банк не повідомляв мене про спробу взлома,і не приходило жодних смс.Тобто хто хоче, той і переказує кошти.

19036256
19036256
18 квітня 2024, 11:23
«Останніми днями у Мережі з’явилось повідомлення про виплату допомоги 6500 гривень. Така інформація масово надходить українцям у месенджери. Однак ставитись до таких повідомлень треба з великою обережністю.Користуючись скрутним фінансовим становищем багатьох сімей, аферисти придумали нову шахрайську схему. Людей зваблюють неіснуючими виплатами, пропонуючи їм перейти за вказаним посиланням. При цьому у тексті повідомлення аферисти посилаються на закон № 2702−251, нібито прийнятий Верховною Радою. Насправді ж такого закону «у природі» не існує, як і анонсованих виплат допомоги. Натомість шахраї крадуть банківські реквізити довірливих людей, які переходять за посиланням і самі вводять персональні дані. Після того, маючи на руках номери та PIN-коди банківських карток, аферисти крадуть з рахунків усі гроші."Я лично решила проверить, как это работает, сначало просят: ввести номер телефона, потом номер карты полностью, а когда написали, что для полной регистрации на помощь нужно ввести свой СЕКРЕТНЫЙ пин-код, тут я сразу поняла, что это развод.
HataliDana2024
HataliDana2024
22 квітня 2024, 20:21
Ви дійсно думаєте,що я така наівна,що переходжу на всілякі сайти? Дати шахраю всі свої данні разом із паролем до Ощад 24/7.Я не оформлювала онлайн жодних допомог.