Банк не працює з клієнтами

Володимир Луханін 4 квітня 2024, 18:37
Відділення за адресою: Харків, майд. Конституції, 22
Просив перевести гроші з одного рахунку однієї і той компанії на інший. Маю відповідь: «Ваше прохання не можливо виконати, банк це робити не буде, гроші залишаться на рахунку. А Ви окремо оплатіть (на інший рахунок). Якщо Вас це не влаштовує, тоді Ви самі ідіть і пишить заяву на перенаправлення платежу.Ощадбанк навіть не робив таких переводів, коли клієнти помилково переказували кошти».

5 квітня 2024, 10:52
Володимир Луханін,Ви сплутали береги,це моя відповідь Вам,а я не робітник банку,а клієнт,який обслуговувається в цьому банку 10 років,і про багато випадків чула і бачила.Тут на цьому сайті Ощадбанк не читає і не відповідає на запитання вже два роки,Ваше прохання пішло у повітря,робіть,як треба,а не придумуйте що повинен робити банк.Ще раз повторюю,Ви переплутали реквізити платежу,банк не буде виправляти Ваші помилки,це Ви повинні зробити самі.
5 квітня 2024, 11:28
Володимир Луханін,До речі,не сидіть та не чекайте ,терміново йдіть у абон.відділ транспортування газу,а це ОКРЕМА ОРГАНІЗАЦІЯ від Нафтогазу,і пишить заяву,бо якщо гроші зарахують до них,то Ви ще довго будете доказувати,що перерахували гроші помилково,і що це гроші Ваші,а не їхні.