Подяка фахівцю Олені з відділення Київ, вул.Володимирська 4.

Alena1974 2 листопада 2023, 13:25
Доброго дня. 30−10−23 я звернувся на відділеня Ощадбанку по вул. Курчатова 25/37, з проханням або зняти ліміт на картці, або виплатити мені готівкою суму коштів.По переше відношення фахівців цього банку до мене було таким начеб то я прийшов не свої кошти зняти, а просити в борг… мені відмовили і сказали що всю суму не можливо. кусками і тільки під замовлення через центральний офіс…але коли саме я зможу їх отримати сказати внятно ніхто не міг. купа негативу. купа хамства… вони навіть сперечались зі своїм колегами з гарячої лінії з цього приводу.але документи все ж таки прийняли і сказали чекати… Цього ж дня ввечері мені зат. і сказала завтра можливо отримати кошти… я прийшов в назначений час і чекав майже 3 години під банком начеб то поки центральний офіс не дав згоду на видачу такої суми. після чого мене знову відправили додому. і вже 01−11−23 я знайшов телефон відділення по вул.Володимирська 4. спілкувалась зі мною фахівець Олена. Дуже кчемна приємна людина… За 1 годину.вирішили всі мої питання. Зателефонувала і сказала що я можу їхати на відділення де сдавав документи і отримати. кошти. Все ж таки є адекватні і дуже чуйні люди. Кошти я мав отримати за загиблого сина.Але чому я учасник АТО інвалід мав бігати як той сайгак. вислухуючи бредятину з боку фахівців відділення. а людина за 1 годину вирішила все. Дуже прискорбно що звичайним людям приходиться стикатись з такими проблемами. 3 дні чекати підтвердження з начеб то центрального офісу.це Ганьба. А пані Олені з відділення по вул.Володимирська 4 Велике Дякую і низький уклін від мене як від батька загиблого сина!!!

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Подяка фахівцю Олені з відділення Київ, вул.Володимирська 4.